11.2 C
Ankara
Cuma, Şubat 23, 2024

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İBB çölyak, PKU ve otizm hastalarını bayramda unutmadı

İBB çölyak, PKU ve otizm hastalarını bayramda unutmadı

İBB ramazanda her gün 20 bin kişilik sıcak yemek dağıtacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 14 Nisan Salı günü başlayacak ramazan ayında, şehir genelinde iftar için her gün 20 bin kişilik sıcak yemek dağıtacak.

İBB’den 2.2 milyonluk Fide Üretim Merkezi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kemerburgaz’da 2016 yılından beri atıl olan serayı yeniden modernize ederek faal hale getirdi. 2.2 milyon fidenin üretildiği seranın açılışı, 9 Mart Cuma günü İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katılacağı törenle yapılacak.

İstanbullular mobil halk ekmek satışını destekliyor

İstanbul Barometresi Ocak 2021 anket çalışmasının sonuçlarına göre, katılımcıların yüzde 85,8’i İstanbul Halk Ekmek’in kentin işlek noktalarında mobil araçlarla ekmek satışı uygulamasını destekliyor.

“Fotoğraflar ve Haberleriyle İstanbul Hafızası”

İBB Kültür Daire Başkanlığı Basın Yayın Müdürlüğünce şehrin sosyokültürel hayatına ve görsel hafızasına katkı sunan, “Fotoğraflar ve Haberleriyle İstanbul Hafızası” isimli kitap yayınlandı

İstanbulluların yüzde 60,2’si geçinecek kadar para kazanamıyor

İstanbul Barometresi araştırmasının Kasım ayı sonuçlarına göre, İstanbulluların %60,2’si kasım ayında geçinecek kadar para kazanamadığını belirtti. Ekim ayı ile karşılaştırıldığında geçinemeyenlerin oranının arttığı görüldü.

En iyi patent sloganı aranıyor

Adres Patent ile Türk Patent Hareketi, Türkiye’deki fikri mülkiyet bilincine dikkat çekmek amacıyla sosyal medya üzerinden 'slogan' yarışması başlattı. 15 Nisan'a kadar devam edecek yarışmada birinci gelen slogan; 2016 yılının patent sloganı olacak. Kazanan slogan ve slogan sahibinin ismi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tahsis ettiği billboardlarda bir hafta boyunca yer alacak.
- Advertisement -spot_img

Latest News

Elveda…

Yaşam İçin Gıda Haber Sitesinin Kurucusu, Genel Yayın Yönetmeni Sayın Metin Ertunç 20 Mayıs 2021 tarihinde geçirdiği kalp krizi...
- Advertisement -spot_img