22.9 C
Ankara
Salı, Nisan 23, 2024

Nurettin Yüksel Kimdir? Profesyonel Besicilik ve Hayvancılık

Okumalısınız!

Yaşam İçin Gıda
Yaşam İçin Gıda
Gıda, yaşamdır! Yaşamınız söz konusu olduğunda efsaneleri bir kenara bırakın!

Nurettin Yüksel Kimdir?

Nurettin Yüksel, profesyonel hayvancılık alanında kendi yaptığı yem formülasyonları ile besicilikte önemli işlere imza atıyor.
Besi hayvanlarının cinslerine göre gerekli hammadde tedariği, vitamin ve mineral takviyeleri ile besicilere doğru sürede kondüsyonları yüksek bir şekilde hayvanlarını yetiştirmelerini sağlıyor.

Nurettin Yüksel, ülkemizdeki hayvan ırklarının besi için çok uygun olmadığını ve ithal hayvanların bu konuda çok daha verimli olduklarını belirtiyor.
Yurt dışından ithal etçi ırk getirmek doğru cins ve beslenme metodları ekonomiye katkı sağlanmak günümüzde çok önemli bir boyut kazanmış durumda.

Nurettin Yüksel, İsviçre, Hollanda, Belçika, İskoçya, İsveç, Fransa gibi ülkelerden ithalat yapılmakta olduğunu belirtiyor. Belçika Mavisi, Hollanda Holstein, İsviçre Simmeltal, İskoçya Angus, Fransa Charolais gibi çeşitli ırklar bulunmakta.

Besilik sığır ithalatı, Beslenme Danışmanlığı. Yem, hammadde Tedariği konularında Nurettin Yüksel Livestock instagram hesabından takip edebilirsiniz.

Nurettin Yüksel Kimdir? Besicilik ve Hayvancılık

Son Haberler

Elveda…

Yaşam İçin Gıda Haber Sitesinin Kurucusu, Genel Yayın Yönetmeni Sayın Metin Ertunç 20 Mayıs 2021 tarihinde geçirdiği kalp krizi...