Survey Leading into National Stress Awareness Month Reveals How Americans De-Stress

Most Americans Choose Distraction in the Form of TV, Movies, Socializing and Snacking When Confronted with Stressful Situations.

With April National Stress Awareness Month in full bloom, YouGov, a global public opinion and data company, conducted a survey on behalf of Lenny & Larry’s to determine the life events that Americans find the most stressful and how they cope with them. The goal of the survey was to identify how snacking fits into the different ways people handle stress and therefore how Lenny & Larry’s The Complete Crunchy Cookies fit into a spectrum of snacking choices. Based on finding that most Americans (58%) describe themselves as stressed from life events that increase their anxiety such as doing their taxes, unanticipated expenses, or asking someone out on a date, it’s not surprising that most turn to familiar coping mechanisms including watching TV/movies (51%), talking to family and friends (41%), and snacking (37%).

Snacking ranked among the top three ways of dealing with stress.  In the age of more conscious eating, the survey found that while Americans may crave sweet (62%), salty (48%), and crunchy (40%) snacks such as chocolate (63%), potato chips (58%), and cookies (55%) when stressed, a third of respondents wish there were more great-tasting healthy options.

Gıdada “aracıyı aradan çıkarmak” mümkün mü?

Aracılara derslerini vermek için ucuz mal ithal edilebilir mi? Evet ama sürdürülebilir değil. Bunun zararı, sonuçta, aracılara değil üreticilere yansır. "Et" konusunda yıllardır deneniyor, biz de her seferinde "Bunlar geçici çözümler, sonunda kendi üreticinizi vurursunuz." diyoruz; öyle de oluyor ama hâlâ amacına ulaşmayacak tehditler, tedbir sanılıyor.

Gıda atıklarını azaltmak: Davranış değişikliği olmadan asla!

Tüketicilere gıda atıklarını azaltma konusunda büyük görev düşüyor. Toplu tüketim yerleri ve ev mutfaklarında yemek hazırlarken ziyan olan, tabaklarda kalan, buzdolabında veya açıkta uygun olmayan süreler bırakılarak bozulan yemeklerin hepsi atık yani ziyan oluyor.
Yusuf Tokdemir

Yaşam İçin Gıda! Doğru Besleniyor muyuz?

Bakıyorum, pek çok insan, gıdalar bizi hasta ediyor diye şikayet ediyor. Ne kadar doğru? Doğru besleniyor muyuz diye kimse soru sormuyor!

Kimlere oy vermeyeceğim

Aslında seçimleri seviyorum. Sizin de sevdiğinizi düşünüyorum. Sorulduğunda farklı sebepler söylüyor olsak da sanıyorumesas sebep "seçim" kelimesi.

Tuhaf bir ekonomi yazısı: Düşmanlarımız gelişmemizi engelliyorlar

Eğer dobra ve canınızı acıtmaya çalışan biri olsaydım şöyle sorardım: Her sallandığında yıkılan evlerimizi, okullarımızı, hastanelerimizi, iş yerlerimizi de düşmanlarımız mı inşa etti?

E-Posta Aboneliği

Gelişmelerden haberdar olmak için Bizi Takip Edin.

İleri Teknoloji Hassas Tarıma Can Katıyor

Bugünün dünyasındaki önemli gerçeklerden biri; teknoloji üretmeden ve hatta teknolojiyi üreten bilimi üretmeden gelişim gösterebilmek artık mümkün değil. Bunun bilincine varmadan çağa entegre olmaya çalışmak ancak o dünyanın bir kenar mahallesinde yaşamaya benzer. Çünkü bilim ve teknoloji adeta birbirini dokuyor. Bilim daha çok bilim üretmek için ürettiği teknolojiyi kullanıyor ve hızla doğrudan üretici bir güce dönüşüyor.

Değişen İklimin Kuşlara Etkisi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ornitoloji Araştırma Merkezi Öğretim Üyesi Kiraz Erciyas Yavuz: “İklim değişikliği; kuşları, ilkbaharda erken geliş, üreme alanlarından daha geç ayrılma, göç mesafesindeki değişim, yerleşik duruma geçme ve gidilen alan değişikliği gibi çeşitli şekillerde etkiliyor.”

Obezite ile mücadele çocuk yapma kararı ile birlikte başlıyor

Doktor Ender Saraç, kaliteli spermin, sağlıklı, düşük glisemik endeksli, ilk üç aydan sonra egzersiz yapılan bir hamilelik döneminin ve ilk 2 yaş çocuğu anne sütü ağırlıklı beslemenin obezite ile mücadelede çok önemli olduğunu belirtti.
4,800BeğenenlerBeğen
514TakipçilerTakip Et
584TakipçilerTakip Et
İstanbul
parçalı bulutlu
6 ° C
8.9 °
5 °
86 %
5.1kmh
75 %
Pts
6 °
Sal
5 °
Çar
6 °
Per
7 °
Cum
6 °