Ana Sayfa Dergi

Dergi

Hasta çocukların eğlence ve moral desteği Sevgi Doktorları’ndan

Sabancı Vakfı’nın toplumsal sorunlara çözüm üreten kişilerin öykülerini anlattığı Fark Yaratanlar programında 10. sezonun 13. Fark Yaratan’ı hastanede uzun süre tedavi gören çocuklara destek vermek için çalışmalar yürüten Theodora Sevgi Doktorları oldu.

Hibrit mi? Elektrikli mi?

Otomotiv dünyasının yaşadığı değişimle birlikte elektrikli ve hibrit araçlar gelecekte günlük hayatımızda daha fazla yer bulmaya başlayacak. Bu araç türleri gerçekten iddia edildiği kadar faydalı mı ve doğru seçim mi? Generali Sigorta, elektrikli ve hibrit araçlar hakkında merak edilen noktalara değindi.

En Gözde Holding Koç, En Gözde Şirket Unilever

“En Gözde Şirketler” işveren algı araştırmasının sonuçları yayınlandı. 116 üniversiteden 48 bin öğrencinin katıldığı araştırmada, Türkiye’nin En Gözde Holdingi Koç Holding seçilirken; En Gözde Şirketler Sektör Birincisi Unilever oldu. En Gözde Şirketler ikincisi Türk Hava Yolları, üçüncüsü ise Mercedes-Benz oldu.

Seyahat sırasında yapılmaması gerekenler

Dünya genelinde her gün milyonlarca insan çeşitli nedenler dolayısıyla seyahat ediyor. Eğer bu yazıyı okuyorsanız sizin de bu insanlardan biri olma ihtimaliniz oldukça yüksek. Şu ana kadar çoğunlukla seyahat sırasında yapılması gerekenler hakkında bilgi verildi. Peki, seyahat sırasında yapılmaması gerekenler neler? Biletall Blog sizler için yazdı. İyi Okumalar!

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali Antalya ile başlangıç yapıyor

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali (SYFF) 2018 seçkisiyle Nisan ve Mayıs aylarında Antalya, Bodrum, Eskişehir ve Kayseri'de izleyicilerle buluşuyor. Festival organizasyon komitesi, tüm gösterimlerin ücretsiz olarak gerçekleşeceğini bildirdi.

Tohum Otizm Vakfı’ndan “Otizme Mavi Işık Yak” Çağrısı!

2 Nisan günü tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Otizm farkındalığı için mavi ışık yakılacak!

Çanakkale Şehitlerine

Kahramanlık destanımız 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl dönümü kutlu olsun!

“Cinsiyetçilik ve ayrımcılıkla mücadele evlerimize, sofralarımıza inmeli”

Bugün birçok ülkede hukuken eşit haklara sahip olmanın, erkek şiddetini ve kadın düşmanlığını sonlandırmaya yetmediğinin altını çizen Dr. Öğr. Üyesi Seval Ünlü “Cinsiyetçilik ve ayrımcılıkla mücadele evlerimize, sofralarımıza inmeli” diye konuştu.