19 C
Ankara
Cumartesi, Haziran 15, 2024

Eti

Eti’den Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine atama

Eti’den Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine atama

Eti’den Milli Yüzücümüz Sümeyye Boyacı’ya destek!

Eti, Türkiye’yi 2020 Dünya Paralimpik Oyunları’nda temsil edecek 16 yaşındaki Milli Yüzücü Sümeyye Boyacı’nın bir yıllığına sponsoru oldu.

8 genci başarı yolculuğuna çıkaracak

Eti ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG), Belgeselci, Yazar Tuluhan Tekelioğlu’nun 19 Mayıs’ın 100. yılı için hazırladığı Güç Sensin Belgeseli’nden ilham alan ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ Sosyal Sorumluluk Projesi, başarı yolculuğundan hiç vazgeçmeyen 8 genci destekleyecek.

Eti Sarı Bisiklet Geri Dönüşüm Kampanyası 3 şehirde yaygınlaştırılıyor!

2017 yılında İstanbul çapında yürütülen ve 500’den fazla bisikletin tamir edip yenilenerek ilkokul öğrencilerine hediye edildiği “Eti Sarı Bisiklet Geri Dönüşüm Kampanyası”, bu yıl Eskişehir, İzmir ve Konya’yı kapsayacak şekilde yaygınlaştırılıyor.

ETİ fabrikalarına kalite ödülü

ETİ Gıda, Fabrikalarında uyguladığı verimlilik yönetimi ile Japan Institute of Plant Maintenance (JIPM) tarafından verilen TPM Ödülleri’nde “Advanced Special Award for TPM Achievement - Özel İleri Uygulama” ödülüne layık görüldü.

Firuz Kanatlı, ETİ ve aşk

Aslında merhum Firuz Beyefendi'yi gıyabında hepimiz tanırız. Şahsen tanışmamış olsak da başarılarını bilir, ürettiklerini kullanırız. Ben şahsen de tanımış olan mutlulardan biriyim.

Gıda sektörünün duayen ismi Firuz Kanatlı son yolculuğuna uğurlandı

Çarşamba günü vefat eden Firuz Kanatlı’nın cenazesi 21 Ekim Cumartesi günü, Eskişehir Gümülcine Camii’nde kılınan öğle namazını müteakiben Eskişehir Seyit Gazi Yolu Asri Mezarlığı’nda bulunan aile kabristanına defnedildi.

ETİ’nin Kurucusu Firuz Kanatlı Vefat Etti

Eti’nin kurucusu ve Onursal Başkanı Firuz Kanatlı, 85 yaşında Eskişehir’de hayata veda etti. Firuz Kanatlı’nın cenazesi 21 Ekim Cumartesi günü Eskişehir Gümülcine Camii’nde öğle namazını müteakiben Eskişehir Seyit Gazi Yolu Asri mezarlığına defnedilecek.

“2. El Kampanyası” ile 500 bisiklet ilkokul öğrencilerine hediye edilecek

Kullanılmayan bisikletleri gün ışığına çıkarıp tekrar kullanıma hazır hale getirmek amacıyla “2. El Bisiklet Kampanyası” başlatan Sarı Bisiklet, atıl bisikletleri yenilemek amacıyla Kadir Has Üniversitesi Bisiklet Kulübü'yle “Sarı Bisiklet Tamir Şenliği” düzenledi.

Perakende sektörü verimliliği konuşacak

Ekonomik ve konjonktürel nedenlerle tüm sektörlerin kendi içinde tasarruf önlemleri aldığı 2016'nın yaralarını sarmaya başladıklarını ifade eden TPF Başkanı Altunbilek: “2017'de diğer sektörlerde olduğu gibi perakendede de 'Verimlilik' ön planda olacak” dedi.
- Advertisement -spot_img

Latest News

Elveda…

Yaşam İçin Gıda Haber Sitesinin Kurucusu, Genel Yayın Yönetmeni Sayın Metin Ertunç 20 Mayıs 2021 tarihinde geçirdiği kalp krizi...
- Advertisement -spot_img