Turyağ distribütörleri Antalya’da buluştu

0
647

“Rotamız Başarı” sloganıyla düzenlenen motivasyon toplantısında, Turyağ ekibi katılımcılara başarı odaklı stratejilerini anlatarak, beklenti ve hedeflerini paylaştı.

Cargill Gıda Türkiye, bünyesindeki Turyağ markası için Antalya’da düzenlediği toplantıda, pastacılık distribütörleriyle buluştu. Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen distribütörlerle, “Rotamız Başarı” sloganıyla Cornelia De Luxe Resort Hotel’de bir araya gelen Turyağ ekibi, 100 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü markalarından olan Turyağ’ın önümüzdeki dönemdeki başarı odaklı stratejisini anlattı ve bu yolda birlikte çalışmanın önemini vurguladı.

Cargill Gıda Ortadoğu, Türkiye ve Kuzey Afrika Yönetim Kurulu Başkanı Murat Tarakçıoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, Turyağ Pastacılık Yağları Satış Müdürü Halit Görgülü yeni dönemde pastacılık yağları ile ilgili beklenti ve hedefleri paylaştı. Cargill Gıda Türkiye Ar-Ge Müdürü Ela Ergüney ise mevcut ve yeni ürün çalışmalarından söz ederek, pastacılık yağları portföyünü değerlendirdi. Toplantı, plaket töreni ile sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz