22.9 C
Ankara
Pazartesi, Ağustos 1, 2022

ETİ Çocuk Tiyatrosu

ETİ Çocuk Tiyatrosu’nun ilk özgün oyunu

ETİ Çocuk Tiyatrosu ilk özgün tiyatro oyunu Mutluluk Denince Akla’yı çocuklar ile buluşturuyor.

Eti Çocuk Tiyatrosu, evdeki çocukları tiyatro ile buluşturuyor

Türkiye’nin en uzun soluklu projelerinden biri olan Eti Çocuk Tiyatrosu, ‘Heidi’ ve ‘Kırmızı Başlıklı Kız’ oyunlarını, eğitimlerine evden devam eden çocuklar için Eti’nin Youtube kanalından yayınlamaya başladı.

ETİ Çocuk Tiyatrosu, yeni sezonda ‘Heidi’ ile perdelerini açıyor

Alp Dağları eteklerinde bir kulübede dedesi ile yaşayan Heidi’nin arkadaşlık ve doğa sevgisi dolu sıcak hikayesini çocuklarla buluşturan Eti Çocuk Tiyatrosu bu yıl 45 il ve ilçede gösteri yapmayı hedefliyor.

ETİ Çocuk Tiyatrosu 23 Nisan’da Aydınlı çocuklar ile buluşuyor

ETİ Çocuk Tiyatrosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Aydınlı çocuklar için ‘Kırmızı Başlıklı Kız’ oyununu sahneliyor.

ETİ Çocuk Tiyatrosu 23 Nisan’da Kanal D ekranlarında

Bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında 1,8 milyon çocuğun kişisel, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayan ETİ Çocuk Tiyatrosu, 23 Nisan’da Kanal D ve Smart Çocuk ekranlarından yayınlanarak tiyatroyu TV’ye taşıyacak. 15. yılında çocuklara 23 Nisan armağanı verecek olan ETİ Çocuk Tiyatrosu, televizyon aracılığıyla da milyonlarca çocuğa ulaşacak.
- Advertisement -spot_img

Latest News

Elveda…

Yaşam İçin Gıda Haber Sitesinin Kurucusu, Genel Yayın Yönetmeni Sayın Metin Ertunç 20 Mayıs 2021 tarihinde geçirdiği kalp krizi...
- Advertisement -spot_img