“Muratbey ile Okuyan Çocuklar, Güçlü Yarınlar”

Çalışanları arasında gönüllülük projesi başlatan Muratbey, “Okuyan Çocuklar, Güçlü Yarınlar” projesiyle 4 ilde kitaba ihtiyacı olan çocuklara ulaştı.

Muratbey, kurum içi gönüllülük çalışmaları kapsamında “Muratbey ile Okuyan Çocuklar, Güçlü Yarınlar” projesini başlattı. Projede toplanan ilk kitaplar Samsun Bafra Atatürk Ortaokulu, Şanlıurfa Harran Şehit Mehmet Arslan İlkokulu, Şanlıurfa Büyük Bardakçı İlkokulu, Şanlıurfa Ovabeyli İlk ve Ortaokulu, Ankara Akyurt Büğdüz İlkokulu ve Manisa Fatih Ortaokulu öğrencilerine ulaştırıldı. Kitap ile birlikte çocuklara mangala da hediye edildi.

Muratbey Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol, “Projemiz ile ilk etapta ulaştığımız Samsun, Şanlıurfa, Ankara ve Manisa’daki öğrencilerimize fayda sağlayacağını düşündüğümüz kitapları, mangala oyunumuz ile birlikte hediye ettik. Daha iyi bir dünya, daha iyi bir gelecek için kitapsever öğrencilerimizi sevindirmeye devam edeceğiz. Bu projemiz ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmayı hedefliyoruz. Katkıda bulunan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Buraya lütfen adınızı yazın