PepsiCo İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Cristina Meson: "Avrupa'da 2019 Yılı En İyi İşvereni olarak onaylanmanın gururunu yaşıyoruz.”

PepsiCo, Top Employers Institute tarafından sertifikalandırılarak 2019 Yılı En İyi İşverenleri arasında yer aldı.

PepsiCo, 1991 yılından bu yana dünyadaki global işverenlerin çalışanlarına sunduğu şartları analiz eden Top Employers Institute tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda, çalışan koşulları mükemmeliyeti bakımından resmi olarak 2019 Yılı En İyi İşvereni olarak sertifikalandırıldı.

En İyi İşverenler olarak onaylanan kuruluşlar, kendilerini, yenilikçi “önce insan” temelli İK uygulamaları sayesinde çalışanlar için en iyi çalışma ortamını sunmaya adamalarıyla öne çıkıyor.

En İyi İşveren Olmak Ne Anlama Geliyor?

Kendi çalışan stratejilerini oluşturma, uygulama ve geliştirme konusunda yoğun çalışmalar yürüten ve bu anlamda en yüksek kaliteye sahip kuruluşlar, En İyi İşverenler olarak belirleniyor. Bu kuruluşlar, çalışanları güçlendiren ve geliştiren bir ortam yaratan stratejik ve düşünceli işyeri programları aracılığıyla üstün bir deneyim sunuyor.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan PepsiCo İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Cristina Meson: “PepsiCo her zaman çalışanının yanında durduğunu hissettiren, insan odağı çok kuvvetli bir kültüre, ortak ilkelerle hareket eden yetenekli insanların oluşturduğu bir topluluğa sahip. Fayda Gözeten Performans vizyonumuz kapsamında belirlenen 2025 hedeflerinin İnsan başlığı da, çalışanlarımıza verdiğimiz değerin bir göstergesi olarak kariyer yollarında onları desteklemeye, mutlu ve verimli bir çalışma ortamı yaratmak adına öncü uygulamalar ortaya koymaya odaklanıyor. Bu bağlamda çabalarımızın takdir edilmesinin ve Avrupa’da 2019 Yılı En İyi İşvereni olarak onaylanmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Buraya lütfen adınızı yazın