13.5 C
Ankara
Salı, Aralık 7, 2021

PageGroup

Özgeçmiş: Gönüllülük deneyimi kariyer basamaklarını tırmandırıyor

Uluslararası deneyim ve sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü çalışmaları, yüzde 54 oranla Türkiye’de şirketlerin bir özgeçmişte görmek isteyeceği yetenek dışı özelliklerin başında geliyor.

Şirketlerin tercih ettiği CEO profilleri

Teknolojik yenilikler, yeni nesil çalışanlar ve kazanç baskısı… PageGroup Ülke Müdürü Hugo Campo, CEO ve CFO’ların işlerinin giderek zorlaştığına dikkat çekiyor.

Perakendenin akıl çağı

Türkiye’de ve dünyada perakende sektörü 3 trilyon dolarlık global değeri ile cazibesini canlı tutuyor. Tüketiciler programlanmış ticarete yöneliyor. Bir kaç yıl içinde programlı cihazlar müşteri adına alışveriş yapabilecek.

Yeni yılda çalışanları bekleyen fırsatlar

Sakin geçen bir yılın ardından, 2016 için iş dünyasında ve işe alımlarda hareketlenmenin ilk sinyalleri hissedilmeye başladı. İşe alım danışmanlık şirketi PageGroup, yeni yılda sektörlerdeki ve pozisyonlardaki fırsatları mercek altına aldı. Yapılan değerlendirmede, uluslararası deneyimi olan Türk üst düzey yöneticilerin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Elveda…

Yaşam İçin Gıda Haber Sitesinin Kurucusu, Genel Yayın Yönetmeni Sayın Metin Ertunç 20 Mayıs 2021 tarihinde geçirdiği kalp krizi...
- Advertisement -spot_img