Ana Sayfa Tarım Organik Tarım Bakanlık, TSE işbirliğiyle Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi düzenliyor

Bakanlık, TSE işbirliğiyle Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi düzenliyor

0
1087
Bakanlık, TSE işbirliğiyle Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi düzenliyor
Bakanlık, TSE işbirliğiyle Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi düzenliyor

Tarım ve Orman Bakanlığı ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) arasında imzalanan protokol kapsamında 31 Mayıs – 10 Haziran 2021 tarihleri arasında “Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi” düzenlenecek.

Tarım ve Orman Bakanlığı, TSE işbirliğinde Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi düzenlediğini duyurdu. TSE’nin internet sitesinde yer alan bilgiye göre, online uzaktan eğitim şeklinde planlanan Organik Tarım Kontrolörü Eğitimine katılmak isteyen adaylar; eğitim, sınav ve sertifika ücreti olarak KDV Dahil 1.593 TL yatıracaklar. Eğitime katılacak adaylarda, Ziraat Mühendisi veya Gıda Mühendisi bölümü mezunu olması şartı aranıyor.

31 Mayıs – 10 Haziran 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek eğitimler için başvurular 27 Nisan 2021 Salı günü başladı. Eğitim başvuruları; “http://basvuru.tse.org.tr/uye/” adresi üzerinden 21 Mayıs 2021 (saat 15:30) tarihine kadar devam edecek. Başvurular yazılım aracılığı ile alınacak ve belirtilen süre içerisinde başvuru alımı yapılabilecek.

Kontenjanın 35 kişi ile sınırlı olduğu eğitimlerde sınav tarihi ise 11 Haziran 2021 Cuma (saat 09:30) olarak belirlendi.

[mc4wp_form id=”25750″]

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz