Godiva’da üst düzey atama

Post date:

Author:

Category:

Godiva’nın İngiltere, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye bölgesi başkanlığına Olivier de Mendez atandı.

Olivier de Mendez

Premium çikolata üreticisi Godiva’nın İngiltere, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye bölgesinin başkanı Olivier de Mendez oldu. Şirketten yapılan açıklamada, De Mendez’in, görevinde, yeni ürün ve kategori geliştirmeye ve dağıtım kanallarına ivme kazandırmaya odaklanacağı bildirildi.

Fransa’da doğup büyüyen de Mendez, EDHEC İşletme Fakültesi’nde yüksek lisansını tamamladı ve çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce biliyor. Olivier de Mendez, son olarak Afflelou Group’a bağlı Optical Discount şirketinin Fransa ve Uluslararası Genel Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Yaşam İçin Gıda
Gıda, yaşamdır! Yaşamınız söz konusu olduğunda efsaneleri bir kenara bırakın!

Ülkemiz Çölleşme Risk Haritasına göre, topraklarımızın yüzde 19’u yüksek risk altında

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ülkemiz ‘Çölleşme Risk Haritası’na göre topraklarımızın yaklaşık olarak yüzde 20’sinin zayıf, yüzde 52’sinin orta ve yüzde 19’unun yüksek risk grubunda bulunduğunu açıkladı.

Bu yıl gıda denetimlerinde 36,5 milyon liralık ceza kesildi

Tarım ve Orman Bakanlığı, bu yıl ramazan ayını da içine alan dönemde 452 bin 477 gıda denetimi yapıldığını, incelemeler sonucu 36 milyon 542 bin liralık ceza verildiğini bildirdi.

Çölleşme ile Mücadele Ankara’da konuşulacak

Başkent Ankara 17 Haziran Dünya Çölleşme ve Kuraklıkla Mücadele Günü etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Sırbistan’dan 80 kalem tarım ve gıda ürünü ithal edilecek

Sırbistan’dan yıl sonuna kadar başta kırmızı et, ayçiçeği tohumu ve yağı ile buğday olmak üzere 59 kalem tarım ve gıda ürünü sıfır gümrükle, 21 kalem tarım ve gıda ürünü ise indirimli gümrük tarifesiyle ithal edilecek.

Ankara’da süneyle mücadele seferberliği

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, artan süne popülasyonuna karşı başlattığı mücadele kapsamında Ankara'da ilaçlama faaliyeti gerçekleştirildi.

Ketojenik diyet zayıflama diyeti değildir!

Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde, herkeste bir zayıflama telaşı görülüyor. En çok dikkat çeken ve dönemin trendlerinden olan Ketojenik Diyet, popülerliğini giderek artırıyor. Ketojenik diyetin 1920’li yıllarda geliştirilmiş ve epileptik bireylerde kullanılan bir beslenme tedavisi olarak ortaya çıktığını söyleyen Diyetisyen Emel Terzioğlu Arslan, bu beslenme tarzının zayıflama diyeti olarak algılanmaması, mutlaka doktor ve diyetisyen kontrolünde olması gerektiği konusunda uyarıyor!