Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Başkanı Mustafa Altunbilek

TPF, Anfaş Uluslararası Food Product’a 15 PERDER üyesi ve bölgelerinde marka haline gelen zincir marketlerden oluşan alım heyeti ile katılıyor. Organizasyonda yerel ve zincir marketler, yeni işbirlikleri için 2 bin 500 markanın yöneticisi ile bir araya gelecek.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), 10-13 Şubat tarihleri arasında kapılarını 23. kez aralayacak olan Anfaş Uluslararası Food Product’a 15 PERDER üyesi ve bölgelerinde marka haline gelen zincir marketlerden oluşan alım heyeti ile katılıyor. TPF Başkanı Mustafa Altunbilek, 26 ülkeden 45 bin sektör profesyonelini ağırlayacak olan organizasyonda, 2 bin 500 markanın yöneticisi ile bir araya geleceklerini açıkladı.

Organizasyonun yeni iş ağı ve yeni pazar elde etme açısından hayli önemli olduğunu vurgulayan TPF Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “Federasyon olarak Türkiye genelinde 3 bin 500’ü aşkın noktada, 2 milyonu aşkın metrekarede müşterilerimize hizmet veriyoruz. Kurulduğumuz ilk günden itibaren iki önemli hedefimiz var. Birincisi Türkiye’ye; sektörümüze değer katmak. İkincisi ise raflarımızdaki tüm ürünleri müşterilerimize uygun fiyata ve kaliteli olarak ulaştırmak. Türkiye’nin en çok istihdam sağlayan üçüncü büyük sektörü olarak, hedeflerimize ulaşabilmemiz için büyümemizi sürdürmeli, iş birliklerimizi artırmalı ve sağlamlaştırmalıyız. Bu yıl Anfaş’la bir ilke imza atarak federasyonumuza bağlı 15 PERDER ve üye market yöneticilerimiz ile geniş bir katılım kararı aldık. ABD’den Japonya’ya, Makedonya’dan Mısır ve Ürdün’e kadar ticaret hacminin genişlemesi için dünyaca ünlü seçkin şirketler ve işadamları Türkiye’yi ziyaret edecek. Federasyon olarak 2 bin 500 markanın katılacağı organizasyonda yoğun bir görüşme trafiğimiz olacak. Bu görüşmeler neticesinde 2016 yılını daha iyi programlayıp, daha verimli bir yıl geçirerek, hedeflerimize bir adım daha yaklaşacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz