Bakan Pakdemirli’den İdlib şehitlerimize taziye mesajı

0
414
Bakan Pakdemirli’den İdlib şehitlerimize taziye mesajı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İdlib’de şehit olan askerlerimiz için bir taziye mesajı yayımladı. Bakan Pakdemirli mesajında “Şimdi zaman, kenetlenme, bir, beraber olma zamanıdır.” dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İdlib’de şehit olan askerlerimiz için bir taziye mesajı yayımladı. Bakan Pakdemirli mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Milli güvenliğimizi sağlamak amacıyla İdlib’de olan Kahraman Mehmetçiğimiz, rejim güçlerinin alçak hava saldırısı sonucu 33 şehit vermiştir.

Milletçe yüreğimiz yanarken, şehitlerimizin kanı da yerde kalmamıştır. Bizler, milletçe soğukkanlılığımızı muhafaza etmek, birbirimizle daha fazla kenetlenmek suretiyle, bu tür kalleş saldırıları hiçbir zaman karşılıksız bırakmadık, bırakmayacağız.

Şimdi zaman, kenetlenme, bir, beraber olma zamanıdır.

Türkiye, vatandaşlarının güvenliğini ve huzurunu sağlamak noktasında, bugüne kadar kararlılıkla ve büyük bir güçle hareket etti, bölgede ne gerekiyorsa yaptı. Bugünden sonra da aynı kararlılık ve azimle yapmaya devam edecektir.

Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize şifa temenni ediyorum. Acılı ailelerimize Rabbimden sabır diliyorum.

Aziz milletimin başı sağolsun. Vatan Sağolsun”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Buraya lütfen adınızı yazın