Yemeksepeti market ürünlerine el attı

Online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, yeni girişimi Banabi ile online market ürünleri siparişi sektörüne adım attı.

Banabi hizmeti ile Yemeksepeti; kullanıcılarına dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2.000’e yakın market ürünü sunmaya başladı.

Şirket, öncelikli olarak İstanbul’da Avrupa yakasındaki belli bölgelerde ve IOS uygulaması üzerinden hizmet vermeye başlayan Banabi’nin, hizmet ağını hızlı bir şekilde yaygınlaştıracağını açıkladı.

Uygulamada kullanıcılar, Yemeksepeti’nin mobil uygulamaları üzerinden market kategorisini seçerek siparişlerini verebiliyorlar. İlk aşamada IOS uygulamasında aktif olan market siparişi hizmeti çok yakın bir sürede Android kullanıcıları tarafından da kullanılabilecek.

Her hafta yeni depolar açarak hızlı bir şekilde büyümeyi ve yıl sonunda yaklaşık 1.000 kuryeye ulaşmayı hedefleyen Banabi, bu yıl içerisinde İstanbul’un tümü dahil olmak üzere 10 ilde hizmet verecek.

Yaşam İçin Gıda
Gıda, yaşamdır! Yaşamınız söz konusu olduğunda efsaneleri bir kenara bırakın!

En son gelişmelere göz atın...

HABERLER