Perakende Günleri’de bu yılın öne çıkan konuşmacıları arasında, ‘Why Nations Fail – Ulusların Düşüşü’ kitabının yazarı dünyaca ünlü ekonomist Daron Acemoğlu, 2016’nın İş Kitabı Ödülünü kazanan Steven Van Belleghem, ‘The Idea Book’ ile tüm zamanların en iyi 100 iş dünyası kitabının yazarı Fredrik Haren ve Dünya Teknoloji Ödülü sahibi tasarımcı Daan Roosegaarde bulunuyor.

Soysal Danışmanlık tarafından bu yıl 16’ıncısı düzenlenecek Perakende Günleri, 23 – 24 Kasım 2016 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Multi Turkey, Turkcell ve hepsiburada.com ana sponsorluğunda düzenlenecek olan Perakende Günleri, 18 farklı oturumda 20 ayrı konuşmacıyı ağırlayacak. Moderatörlüğünü Büşra Orakçıoğlu ve Hüsna Orakçıoğlu’nun yapacağı Perakende Günleri’nin bu yılki konuşmacıları arasında; tüm dünyada büyük ses getiren “Why Nations Fail-Ulusların Düşüşü” kitabının yazarı dünyaca ünlü ekonomist Daron Acemoğlu ile 2016’nın İş Kitabı Ödülünü kazanan Steven Van Belleghem, “The Idea Book” ile Tüm Zamanların En İyi 100 İş Dünyası Kitabının yazarı Fredrik Haren ve Dünya Teknoloji Ödülü sahibi tasarımcı Daan Roosegaarde gibi önemli isimler yer alıyor.

Perakende Günleri’16 ile ilgili bir değerlendirme yapan Soysal Kurucusu Suat Soysal, “ 2001 yılından bu yana Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu olan Perakende Günleri’nin sektörde bilginin paylaşıldığı, üretildiği, farklı görüşlerin buluştuğu, sınırsız işbirliği olanaklarının yaratıldığı bir platform olduğunu belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Buraya lütfen adınızı yazın