TTec Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Yiğit, Rossmann Genel Müdürü Bilgin Çiftçi, Divan Grubu CEO’su Richard Appelbaum, OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca, Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, Automix Araç Bakım Ürünleri Firma sahibi Vedat Aluf, Lipton Pazarlama Müdürü Bahadır Elezoğlu, Dardanel Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen (Soldan Sağa)

Akaryakıt dağıtım firması OPET, 1600’ü aşkın istasyonunda yer alan ‘Fullmarket’lerini 10 kategoride 1000’den fazla ürünün yer aldığı perakende zinciri ‘Ultramarket’e dönüştürüyor.

OPET, yeni konsept Ultramarket’lerinde gıdadan kişisel bakıma, teknolojiden oyuncağa, ev gereçlerinden oto aksesuarına kadar pek çok farklı kategoride ürüne yer verecek.

Şirketten konuya ilişkin yapılan açıklamada; yeni konseptte “in bakery by Divan”, “Koçtaş”, “Starbucks on the go”, “Lipton”, “Dardanel Mister No”, “Rossmann”, “Automix” ve “TTec” gibi alanının öncüsü tanınmış markalarla işbirliği yapıldığı belirtildi.

Değişimin ayrıntılarının anlatıldığı basın toplantısı Maslak Mehmetçik Vakfı OPET İstasyonunda OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca, Divan Grubu Ceo’su Richard Appelbaum ve Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu’nun katılımıyla gerçekleşti. Toplantıya ayrıca Rossmann Genel Müdürü Bilgin Çiftci, Automix araç bakım ürünleri firma sahibi Vedat Aluf, Lipton Pazarlama Müdürü Bahadır Elezoğlu, Ttec Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Yiğit ve Dardanel Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen de katıldı.

Basın toplantısında konuşan OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca; “Yeni nesil market konseptimiz Ultramarket’lerimizle müşterilerimize sunduğumuz üstün hizmet anlayışımızı daha ileri taşıyor, yoğun trafikte ya da yolculuk sırasında tazelenme, yenilenme ve her türlü ihtiyacın karşılanacağı uğrak noktası olmayı hedefliyoruz” dedi.

Ağca, ilk etapta İstanbul, Ankara, İzmir ve Balıkesir’de bulunan toplam 20 istasyonumuzu Utramarket’e dönüştürdüklerini, bu yıl sonuna kadar ise 100’e yakın istasyonu birer perakende noktasına dönüştürmeyi planladıklarını da sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Buraya lütfen adınızı yazın