CarrefourSA’da Genel Müdür Mehmet Nane görevini perakende sektörünün önde gelen isimlerinden Ziya Hakan Ergin’e devrediyor.

Hakan_Ergin
Ziya Hakan Ergin

CarrefourSA Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer, Mehmet Nane ile 2013 büyüme hedefinin planlanandan erken yakalandığına işaret etti.

Nane’yi başarılarından ötürü tebrik eden Dinçer, şunları dile getirdi:

“Sabancı Holding’de 18 senesini dolduran ve son 12 senedir beraber görev aldığım değerli arkadaşım, kariyerinde yeni bir yolculuk için benden onay talep etti. Bu bir bayrak yarışıdır. Şu an Nane, CarrefourSA bayrağını sektörün kendisi gibi saygın isimlerinden Ziya Hakan Ergin’e devrediyor. Nane’ye bundan sonra alacağı görevlerde başarılar diliyorum. Hakan Ergin’in CarrefourSA bayrağını daha da yukarılara taşıyacağını umuyorum.”

Mehmet Nane ise CarrefourSA elemanlarına hitaben şunları ifade etti:

“8 Şubat itibari ile CarrefourSA Genel Müdürlük görevimden ayrılıyor ve bayrağı yeni yönetime devrediyorum. Görev yaptığım 2,5 senede sevgi ve saygıya dayalı bağın yeni yönetim döneminde de devam edeceğini ümit ediyorum.”

Daha evvel Avon Türkiye ve Metro Cash and Carry Türkiye’nin yönetiminde yer alan Ziya Hakan Ergin, 27 Temmuz 2012 tarihinden beri CarrefourSA Yönetim Kurulu’nda Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyordu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz