2015’in en dikkat çeken mobil uygulaması

0
480

Kullanıcılarına kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan Hopi, “2015’in Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” araştırmasında 3 kategoride lider oldu.

Mobile Marketing Association Türkiye (MMA Türkiye) tarafından yapılan “2015’in Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” araştırmasının sonuçları açıklandı. 1000’e yakın kişinin katıldığı araştırmada Hopi, en çok ses getiren uygulama, en iyi alışveriş uygulaması ve iletişimi en iyi yapılan uygulama kategorilerinde en çok oyu alarak lider oldu. Hopi, 2015’in en çok ses getiren uygulama kategorisinde yüzde 52,1, en iyi alışveriş uygulaması kategorisinde yüzde 46,8, iletişimi en iyi yapılan uygulama kategorisinde yüzde 60,5, oy oranıyla rakiplerini geride bıraktı.

Mobil dünyanın en prestijli platformu Mobile Marketing Association’ın Türkiye ofisi tarafından yapılan araştırmada elde ettikleri başarıdan gurur duyduklarını belirten Hopi Genel Müdürü Onur Erbay şunları ifade etti:

Hopi üyelerinin sayısı bir yıl dolmadan 2,6 milyonu geçti. Her gün 150 bin kişi Hopi’sine bakıyor ve 20 bin kişi Hopi’siyle alışverişe çıkıyor. Hopi kısa sürede insanların hayatına girmeyi ve alışveriş alışkanlıkları arasında önemli bir yer edinmeyi başardı. Hedefimiz, 2016 yılında 5 milyon üyeye ve 100 markaya ulaşmak. Tüm iş planlarımızı Hopi’lilere 360 derece alışveriş deneyimi yaşatmak üzerine kuruyoruz. Önümüzdeki dönemde yeme içme, havayolu ulaşımı, akaryakıt sektörlerinden yeni markaların katılımıyla ve mobil ödeme özelliğinin devreye girmesiyle alışverişin vazgeçilmezi olacağız.”

Kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi

Alışverişin app’i Hopi, gıdadan teknolojiye, hazır giyimden ayakkabıya, çocuk ürünlerinden cilt bakımına, kitaptan eğlenceye, valeden kargoya, araç kiralamadan otel rezervasyonuna farklı sektörlerden 40 üye markasıyla kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunuyor. Hopi’liler yaşam tarzları ve alışveriş alışkanlıklarına göre kendilerine sunulan kampanyalardan yararlandıklarında Paracık kazanabiliyor veya mevcut Paracık’larını katlayarak harcayabiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Buraya lütfen adınızı yazın