Sabri Ülker Vakfı yayıncılık dünyasına adım attı

0
2415

Sabri Ülker Vakfı, beslenme ve sağlıklı yaşam konularında toplumun daha geniş kesimlerine ulaşmak hedefiyle Sabri Ülker Vakfı Yayınları’nı hayata geçirdi.

Çocuk Kitapları, Popüler Bilim ve Akademik Yayınlar olmak üzere üç farklı kategori de alanının çok satanları ve gelecek vaat eden yeni eserlerini bünyesine alarak okurla buluşturacak olan Sabri Ülker Vakfı Yayınları, uluslararası alanda tıp ve beslenme alanında ses getiren kitapları da Türkçe’ye kazandıracak.

İlk seri çocuk kitapları: ‘Sağlıklı Yaşam Kuralları’  

Sabri Ülker Vakfı Yayınları tarafından yayınlanacak çocuk kitapları serisi “Sağlıklı Yaşam Kuralları” adını taşıyor. Kitaplar, uygun fiyatlarla Şok işbirliğiyle sunacak. Önce Şok Marketler’de çocuklarla buluşacak seri, “Dikkat Zehirli Olabilir”, “Gözünü Dört Aç”, “Haydi Banyoya”, “Haydi Hareket Et”, “Sakin Ol”, “Yeterli ve Dengeli Beslen” adını taşıyan altı kitaptan oluşuyor. Eğlenceli hikayeler ve keyifli görseller eşliğinde sağlıklı yaşam ve beslenmeye ilişkin bilgiler aktaran Sağlıklı Yaşam Kuralları serisi, çocuklara bu konularda alışkanlık kazandırmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Buraya lütfen adınızı yazın