Anadolu Efes, Accelerate2030 ile Platin Ödülün sahibi oldu

Anadolu Efes, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Impact Hub ortaklığında desteklediği “Accelerate 2030” global programıyla, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi kapsamında ödüle layık görüldü.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından 24 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilen 11. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nde, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na (SKA) katkıda bulunan projeler 5 ayrı kategoride ödüllendirildi.

Anadolu Efes, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın 17.maddesi olan “Amaçlar İçin Ortaklıklar”a katkıda bulunan Accelerate 2030 programıyla “En İyi İş Birliği” kategorisinde “Platin Ödül”ün sahibi oldu.

10 yıl boyunca 150’den fazla KSS projesine ve birçok değerli kuruma ev sahipliği yapan Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi, Türkiye’nin en iyi sosyal fayda projelerini farklı sektörlerden paydaşlarla 11. kez bir araya getirdi. Topluma yarar sağlayan, değer katan projeleri farklı sektörlerden paydaşlarla buluşturan ve iş birlikleri yaratan Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi 11. yılında “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları”na katkıda bulunan projeleri ödüllendirdi.

Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ne katkıda bulunan girişimlerin ihtiyaçlarını karşılayıp onların büyümesini destekleme misyonuyla çalışmalarını yürüten küresel ve çok paydaşlı bir program olan Accelerate2030, bu yıl 20’den fazla ülkeye ulaştı. Bugüne kadar 16 ülkede 150’nin üzerinde girişimciye destek verilen program kapsamında en yenilikçi ve gerçekleştirilebilir çözümler tespit ediliyor ve uzman eğitimleri, iş klinikleri, stratejik eşleştirme ve koçluk desteklerine erişimi içeren 6 aylık yoğun bir hazırlık programına erişim olanağı sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Buraya lütfen adınızı yazın