12.9 C
Ankara
Salı, Mayıs 3, 2022

Kerry Group’ta İnanç Işık’a yeni görev

Okumalısınız!

Yaşam İçin Gıda
Gıda, yaşamdır! Yaşamınız söz konusu olduğunda efsaneleri bir kenara bırakın!

Kerry Group, 2017 yılından beri Türkiye, Kuzey ve Batı Afrika Genel Müdürü olarak görev alan İnanç Işık’ın Orta Doğu, Türkiye ve Pakistan’dan oluşan 14 ülkeden sorumlu Gıda Grubu Genel Müdürü olarak atandığını duyurdu.

Yiyecek ve içecek sektörlerine hizmet veren Kerry Group, büyüme hedeflerine yönelik olarak Orta Doğu, Türkiye ve Pakistan (METP) bölgesinde önemli görev değişiklikleri gerçekleştirdi.

Şirketin büyüme stratejisi kapsamında yeni görevine gelen Işık, Orta Doğu, Hindistan ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısına bağlı olarak, bölgenin son tüketici pazarının gelişmesine yönelik önemli sorumluluklar üstlenecek.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan İnanç Işık, kariyerine BP Türkiye’de Saha Müdürü olarak başladı. Uzun yıllar Cargill’de farklı pozisyonlarda görev üstlenen Işık, Kerry’e transfer olmadan önce Orta Doğu, Türkiye, Kuzey Afrika Bölgesi’nden sorumlu Gıda Grubu Direktörlüğü görevindeydi. Kerry’de, 2017 yılı itibariyle Türkiye Genel Müdürü olarak çalışmaya başlayan Işık, son olarak Türkiye, Kuzey ve Batı Afrika Genel Müdürü olarak görev alıyordu. Işık, evli ve bir çocuk sahibi.

[mc4wp_form id=”25750″]

Son Haberler

Elveda…

Yaşam İçin Gıda Haber Sitesinin Kurucusu, Genel Yayın Yönetmeni Sayın Metin Ertunç 20 Mayıs 2021 tarihinde geçirdiği kalp krizi...