Cargill’den müşterilerine 7/24 emtia bilgisi sağlayan dijital mobil uygulama

0
1375
Cargill’den müşterilerine 7/24 emtia bilgisi sağlayan dijital mobil uygulama

Cargill, küresel emtia fiyatlarına ve sektörel bilgilere gerçek zamanlı ulaşımı sağlayan Market Intelligence (MiApp) mobil uygulamasını, Türkiye’deki müşterilerinin kullanımına da açıyor.

Cargill; gıda bileşeni satın alan üretici müşterielerinin ihtiyaç duyduğu piyasa bilgilerini gerçek zamanlı olarak sağlayan Market Intelligence (MiApp) mobil uygulamasını, Türkiye, Orta Doğu ve Afrika’daki müşterilerinin kullanımına sunduğunu duyurdu.

Konuya ilişkin şirketten yapılan açıklamada; yeni MiApp uygulaması sayesinde Cargill’den yenilebilir yağ tedarik eden üreticilerin, sektöre yönelik son dakika haberlerine ve Cargill’in piyasa uzmanlığına erişebileceği kaydedildi. Kuzey Amerika ve Avrupa’daki Cargill müşterilerinin de kullandığı uygulamayla, piyasa haberleri, risk yönetimine ilişkin paylaşımlara tek bir platformdan ulaşılıyor.

MiApp uygulamasının, gıda endüstrisindeki müşterilerinin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirildiğini ve 7/24 emtia bilgisi sağlayan ilk dijital mobil uygulama özelliğini taşıdığını belirten Cargill Gıda Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Murat Tarakçıoğlu: “Sektörde alanında öncü olan bu benzersiz dijital hizmetimizi kullanan müşterilerimiz, piyasaya yönelik risklere dair en güncel bilgilere sahip olarak, hedeflerine ulaşmak için en doğru adımları atabilecekler. Riskler doğru şekilde yönetildiğinde fırsata dönüştürülebilir. Biz de müşterilerimize riskleri en iyi şekilde değerlendirerek, pazarda öne çıkmalarına yardımcı oluyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here