BENEO, FiE 2017’de Onuncu Yılını kutluyor

BENEO, Frankfurt’ta 28 – 30 Kasım tarihler arasında gerçekleşecek olan, Avrupa Gıda Bileşenleri Fuarı – Food Ingredients Europe FiE 2017’de onuncu yıl dönümünü kutlayacak.

Bu yıl, BENEO FiE’de bir kez daha yer alarak, müşterileri ve iş ortaklarıyla birlikte bu önemli kilometre taşını kutlayacak.

FiE 2017’de bir dizi yeni fonksiyonel bileşen ürün konseptini sergileyecek olan BENEO, yıl dönümü kutlamaları kapsamında, standında ziyaretçileri için sürpriz etkinlikler planlıyor. Mintel İnovasyon ve Tüketici Eğilimleri Direktörü David Jago, şirketin onuncu yıldönümü temasına uygun olarak, önümüzdeki on yılda yiyecek ve içecek trendleri açısından tüketicileri nelerin beklediğine dair bir sunum gerçekleştirecek.

BENEO Yönetim Kurulu Üyesi Dominique Speleers, “Son on yılda müşteri beklentilerini karşılayarak bu beklentileri aştığımız için gurur duyuyoruz. FiE 2017, şirketin başarılarını kutlamak için mükemmel bir platform olacak. Güçlü bilimin desteğiyle, sürekli yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler ile kararlı bir şekilde çalışan ekibimiz, BENEO’nun farkını ortaya koymasına yardımcı olmuştur. Son 10 yılda müşterilerimizle yakın iş birliği içinde çalışarak, harika görünüm ve lezzette sağlıklı ürünler yaratmayı başardık. BENEO için heyecan verici bir gelecek bekliyoruz” diyor.

BENEO, uzmanlaşmış endüstri oyuncuları olan Orafti, Palatinit ve Remy tarafından kurulmasından bu yana geçen on yıl boyunca sürekli büyüdü. Şu an 5’ten fazla ülkede temsil edilen şirketin 7 ofisi ve 5 üretim alanında 900’ün üzerinde çalışanı bulunuyor.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER