TAB Gıda, “Perakendede İnovasyon Forumu ve Ödülleri” töreninde “Perakendede Büyüme Ödülleri 2018” kapsamında hızlı servis restoran zinciri kategorisinde bu yıl da birincilik ödülüne layık görüldü.

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Perakendede İnovasyon Forumu ve Ödülleri” kapsamında bu yıl da hızlı servis restoran zinciri kategorisinde birinciliğe TAB Gıda layık görüldü.

“Perakendede Büyüme Ödülleri” İstanbul Wyndham Grand otelde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Hızlı servis restoran zinciri sektörünün lider markası seçilen TAB Gıda adına, ödülü TAB Gıda Finans ve Franchise Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Çetinkaya aldı.

Ödüle ilişkin olarak düşüncelerini dile getiren TAB Gıda Finans ve Franchise Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Çetinkaya, “Kurulduğumuz günden bu yana hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri olarak cesaretimiz ve girişimci ruhumuz ile her zaman sektörümüzün öncüsü olduk. Çeyrek asra yaklaşan başarı hikayemizde her zaman ilklerin ve yeniliklerin temsilcisi olduk. Bugün Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® gibi dört global, Usta Dönerci® ve Döner Stop® ile de iki ulusal olmak üzere toplam altı markamız ve Türkiye’nin hemen hemen her yerinde 1200 civarında restoranımızla faaliyet gösteriyoruz. “Perakende İnovasyon Ödülleri” kapsamında aldığımız bu ödül de aslında bizim başarımızın bir tesadüf olmadığının göstergesidir. Türkiye’de 25 bin çalışanımız ile, inovatif, kaliteli ve lezzetli ürünlerimizi en hızlı şekilde müşterilerimizle buluşturmak için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Buraya lütfen adınızı yazın