Brand Week Istanbul’da bu yıl ilk kez Brand Week Gastro adı altında, gastronominin “marketing” tarafı tartışılacak.

Brand Week Istanbul, Dude Table Food Marketing Danışmanlık Ajansı’nın gastronomi partnerliğinde bu yıl ilk kez “Eat Brand Love” mottosuyla gastronomi dünyasını ağırlayacak. 7-9 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte, bu yıl ilk kez Brand Week Gastro adı altında, gastronominin “marketing” tarafı; konu uzmanları, yerel üreticiler, ünlü şefler, yerli yabancı konuklar, lezzetlerini sergilemek isteyen markalar, inovatif startuplar ve influencer’larla birlikte tartışılacak. Markaların yurtiçi ve yurtdışından gelecek ‘’Sınır Tanımayan Fikirleri’’ ile yeme-içme alanında büyük farklar yaratan kahraman isimleri ve fikirleri ile sektöre yön veren isimlerin oturumlarının mottosu ise “Eat Brand Love”.

Brand Week Gastro’da; geçmişten günümüze bölgelere ait markalaşma hikâyeleri, ülke mutfağı olarak markalaşmak, “Food Marketing” trendleri, gastronomi turizminde teknolojinin, aplikasyonların ve sosyal medyanın yeri, tat algımız, sokak lezzetleri ile markalaşmak, Türk mutfağının geçmişi ve bugünü, yemekte duygusal pazarlama, gıdada sürdürülebilir fikirler ve gıda sektöründeki startupların yerine kadar birçok farklı konu tartışılacak.

Gastro Sahne’de Her Güne Farklı Oturumlar

Brand Week Gastro’da her gün farklı konularda birçok oturum olacak. Sponsor markalar ve/veya influencer etkisi olan moderatörler ile markaların ‘Sınır Tanımayan Fikir’lerini paylaştığı temalar; Şefler ve gastronominin sınır tanımayan kahramanları ile tematik söyleşi ve tadımlar; üretici ve profesyonellerin konuşmaları, oturum konularından öne çıkanlar arasında yer alıyor.

Günümüzde Gıdanın Çeşitliliğini Yeniden Keşfe Çıkıyoruz

Kent ve kırsal, geleneksel lezzetler ve yeni gurme üsluplar, hızlı yaşam ve duraklama ihtiyacı ve elbette küreselleşme ve yerel kültürler arasında daha önce alışık olmadığımız barışçıl bir diyaloğunun kapısının Brand Week Gastro ile aralanacağını vurgulayan MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, ‘Verimlilik, keyif ve sağlığı bir araya getiren zengin bir gıda deneyimi mümkün müdür?’ sorusuna; endüstri aktörlerinin, global ve yerel şeflerin ve elbette hayattan zevk almasını bilenlerin katılacağı keyifli sunum ve tadım etkinliklerinde “Eat Brand Love” mottosuyla cevap arayacaklarını belirtiyor. Özkan, hem dolce vita hem de vita sostenibile diyen herkesi bu etkinliğe davet ediyor.

Dude Table Kurucusu Funda İnansal da 3 gün boyunca sürecek ve Türkiye’nin en önemli şeflerinin anlatacağı Türk Mutfağı’nın, yerel üretimin, sokak lezzetlerinin markalaşma hikayelerinden, gastronomide fotoğrafa, sosyal medyanın ve teknolojinin yerine kadar kapsamlı bir içeriği kapsayan etkinliğe lezzetli tadımların da eşlik edeceğini ekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz