Assan Foods Pazarlama Müdürü Mutlu Tanberk: "Her yıl 3 yeni sos lanse etme hedefimizi gerçekleştirerek portföyümüzü genişletmeye devam ettik."

Ketçap, mayonez ve sos üreticisi Assan Foods, sos markası Colorado’yu 4 yeni sos lezzetiyle genişletti.

Kibar Holding bünyesinde 1998 yılında kurulan Assan Foods, sos markası Colorado’nun portföyüne Pesto, Guacamole, Buffalo ve Relish soslarını ekledi.

Yeni sos ailesinin lansmanında konuşan Assan Foods Pazarlama Müdürü Mutlu Tanberk, Türkiye’de Kingtom, Colorado ve Oba markalarıyla Ev Dışı Tüketim (EDT) pazarında yer aldıklarını ifade etti.

Mutlu Tanberk; “Türkiye’nin sos uzmanı olarak konumlandırdığımız markamız Colorado’nun, çok geniş bir ürün yelpazesi var. Lansmanını gerçekleştirdiğimiz ilk yılımızda bile ciddi bir ürün portföyüne sahiptik ve her yıl 3 yeni sos lanse etme hedefimizi gerçekleştirerek bu portföyü genişletmeye devam ettik. Yeni lezzetlerimiz Pesto Sauce, Guacamole Sauce, Relish Sauce ve Buffalo Sauce ile Colorado’nun lezzet dünyası daha da genişledi” şeklinde konuştu.

Mutlu Tanberk sözlerini şöyle sürdürdü: “Susurluk Fabrikamızda domates ve biber salçası, ketçap, mayonez ve çeşitli soslar, İzmir Serbest Bölgesi’nde bulunan Ege Assan Fabrikamızda domates salçası, olmak üzere 300’ün üzerinde ürün üretiyoruz. Küresel gıda endüstrisinin hijyen ve kalite standartlarını en yüksek düzeyde karşılayan üretimimizle, ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında farklı damak tatlarına, farklı tüketim alışkanlıklarına hitap ediyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz