-8 C
Ankara
Salı, Ocak 19, 2021

yemek tarifleri

Sağlıklı yılbaşı için altın öneriler ve lezzetli tarifler…

Covid-19 pandemisinin gölgesinde yeni yılı karşılamaya sayılı saatler kaldı. Pandemi kurallarına uygun olarak; bu yıl arkadaşlarımız ve akrabalarımızla olan kutlamalardan zorunlu olarak feragat edip yılbaşını evlerimizde karşılayacak ve menüyü kendimiz planlayıp hazırlayacağız.

Yılbaşı gecesi için hindiye alternatif 3 kırmızı et yemeği

2021’e kalabalık sofralarda giremeseniz de yanınızda olan sevdikleriniz için hazırlayacağınız 3 özel alternatif et yemeği tarifine bir göz atmayı unutmayın!

Evde yılbaşı kutlamaları için harika bir hediye: Kutlamalar Kitabı!

TOÇEV gönüllüsü Özlem Ardıyok 25. yılında TOÇEV’e yakışan bir kutlama hediye etmek için bu kutlama yemekleri projesini tasarladı. 25 özel şefe ulaştı, anılarında yer etmiş kutlama yemeklerini sordu, şeflerle buluşup onlar yemeklerini yaparken fotoğraflarını çekti.

Yılbaşını evde geçirecekler için 5 şahane fikir!

Yeni yılı evde karşılayacaklar için yılbaşı ağacı poğaçasından hindi dolmasına, mezelerden ayva tatlısı ve desenli kupa yapımına kadar yılbaşı eğlencesi için hayatınızı kolaylaştıracak tarifler…

Yılbaşı sofranız için Ayvalı Hindi tarifi

Hindi eti, güzel bir yılbaşı sofrasının vazgeçilmezleri arasında. Bu özel akşamda hindi etinizi nasıl yapmanıza karar verebilmeniz için size özel bir tarif vermek istiyoruz: Ayvalı Hindi

65 yaş üstü kişilere karantina dönemi beslenme önerileri

İdeal beslenme düzenini yakalamak için 65 yaş üzeri kişilere 9 öneri…

Sevgililer Günü için yemek tarifleri mi arıyorsunuz?

Sevgililer Gününde sevginizi göstermenin en iyi yolunun güzel yemekler yapmak ve birlikte güzel vakit geçirmek olduğunu düşünüyorsanız size bir birinden farklı ve lezzetli tavuklu tariflerin buluştuğu bir web sitesi önerimiz var.

Kış Hastalıklarına Kalkan: Mumbar Dolması

İlgi çekici bir tarif olan mumbar dolması, daha önce tatmayanlarda bir tedbirli yaklaşma hissi doğurabiliyor. Ancak bir kez tattıktan sonra vazgeçilmezler arasına yerleşiyor.

“Tadında Yolculuk”a çıkmaya hazır mısınız?

Coğrafi açıdan birbirlerine uzak olmalarına rağmen mutfak kültürü açısından benzer özellikler taşıyan Akdeniz Bölgesi’nin ve Kaliforniya’nın en lezzetli tariflerinin yer aldığı “Tadında Yolculuk” kitabı birbirinden lezzetli ve pratik tarifleri içeriyor.

Yılbaşı Sofranıza Lezzet Katacak Bir Tarif: Ballı Biberiyeli Izgara Piliç

Misafirlerinizin lezzetine doyamayacağı ballı biberiyeli ızgara piliç, kolayca ve kısa sürede hazırlandığı için size yılbaşı gecesine hazırlanacak vakit de bırakıyor. Bu lezzetli tarifi mutlaka deneyin!
- Advertisement -

Latest News

Borçlu çiftçinin bağ, bahçe, tarlası satılık

Ziraat Bankası’nın internet sitesindeki ilanlarda tam 874 adet satılık tarla, bağ ve bahçe bulunuyor. Çiftçiler borçlarını ödeyemedikçe, geçim kaynağı olan tarlalar Ziraat Bankası’nın eline geçiyor. İlanlarda 1 milyon liralık bahçeler de var, 15 bin liralık buğday tarlaları da.
- Advertisement -