22.9 C
Ankara
Pazartesi, Ağustos 1, 2022

tiyatro

ETİ Çocuk Tiyatrosu’nun ilk özgün oyunu

ETİ Çocuk Tiyatrosu ilk özgün tiyatro oyunu Mutluluk Denince Akla’yı çocuklar ile buluşturuyor.

COVID-19 Döneminde Tiyatrolara Destekte İlk Adım Anadolu Efes’ten

Anadolu Efes, COVID-19 sebebiyle kapalı olan özel tiyatrolara katkı sağlamak için Tiyatro Kooperatifi tarafından başlatılan ’Bizde Yerin Ayrı’ kampanyası kapsamında kurumsal destek veren ilk şirket oldu. Dayanışma Birlikte Güzel diyen Anadolu Efes, kampanya kapsamında aldığı 1000 gösterim kartını tıp öğrencilerine hediye ediyor.

Şehir Tiyatroları, 27 Mart Dünya Tiyatro Gününde Evinize Misafir Oluyor

İBB Şehir Tiyatroları, daha önce sahnelediği, bir çocuk ve bir yetişkin oyununu, https://kultursanat.istanbul/ adresinden sanatseverlerle buluşturuyor.

Muratbey, Bilge Aşçı’yı çocuklarla buluşturdu

Çocuklara sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlıkları kazandırmak ve bu konuda farkındalıklarını arttırmak amacıyla Muratbey, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla “Bilge Aşçı” tiyatro oyununu çocuklarla buluşturdu.

Ulamış Köylüleri İstanbul’da Sahnede

Gündüzleri bağ, bahçede çalıştılar, akşamları tiyatro eğitimi aldılar. İzmir'in Seferihisar ilçesi Ulamış Köylüleri, İstanbul Maltepe'de sahneye çıktı, performanslarıyla ayakta alkışlandı.
- Advertisement -spot_img

Latest News

Elveda…

Yaşam İçin Gıda Haber Sitesinin Kurucusu, Genel Yayın Yönetmeni Sayın Metin Ertunç 20 Mayıs 2021 tarihinde geçirdiği kalp krizi...
- Advertisement -spot_img