11.8 C
Ankara
Salı, Aralık 7, 2021

LinkedIn

Pandemide 10 milyondan fazla yeni sosyal medya hesabı açıldı

Pandemide Türk kullanıcı sayısını Instagram 6 milyon, Snapchat 2 milyon, Twitter 1,6 milyon, Linkedin de 1,1 milyon artırdı.

Covid-19 sosyal medya alışkanlıklarımızı nasıl değiştirdi?

Özellikle sosyalleşmenin askıya alındığı bu dönemde, kullanıcıların sosyal medya kanallarından beklentisi sosyalleşmekten daha çok doğru bilgi almak yönünde değişiyor.

KOBİ’lere dijital dünyada hayatta kalma kılavuzu

Günlük alışkanlıklara ve iş hayatına dair birçok değişikliği beraberinde getiren koronavirüs süreci ve sonrasında yapılacak iletişim çalışmaları, her zamankinden daha fazla önem taşıyor. Dijital alanda KOBİ’lerin sahip olması gereken varlıklar ve çalışmalar ise bu yeni dönemde artık bir gereklilik değil, zorunluluk.

Yıldız Holding ‘En İyi İşveren Markası’ seçildi

Yıldız Holding profesyonel sosyal paylaşım platformu LinkedIn tarafından düzenlenen ve yüzlerce şirketin değerlendirildiği LinkedIn Talent Awards 2019 Ödülleri'nde, “En İyi İşveren Markası” ödülünü kazandı.

2017 LinkedIn Yetenek Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye’de ilk kez düzenlenen LinkedIn Yetenek Ödülleri dün Çırağan Kempinski’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. “En İyi İşveren Marka” ödülü LC Waikiki and Emaar Turkey’nin olurken “En Başarılı İşe Alım Ekibi” ödülüne Metglobal layık görüldü. Ödüller, Türkiye'deki 250'den fazla kurumun performansının bireysel ve kurumsal kategorilerde değerlendirilmesiyle belirlendi.

Özgeçmiş: Gönüllülük deneyimi kariyer basamaklarını tırmandırıyor

Uluslararası deneyim ve sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü çalışmaları, yüzde 54 oranla Türkiye’de şirketlerin bir özgeçmişte görmek isteyeceği yetenek dışı özelliklerin başında geliyor.

60 milyon mültecinin sorunları için kolları sıvadı

Chobani'nin CEO’su  ve Tent Vakfı'nın kurucusu Hamdi Ulukaya,  mültecilerin sığındıkları ülkelerle ve küresel ekonomiyle daha iyi entegre olmalarını sağlamak amacıyla; aralarında Airbnb, IKEA Vakfı, LinkedIn, MasterCard ve UPS’in bulunduğu bir grup lider küresel şirketi biraraya getirmek üzere çalışmalar yürüttüğünü...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Elveda…

Yaşam İçin Gıda Haber Sitesinin Kurucusu, Genel Yayın Yönetmeni Sayın Metin Ertunç 20 Mayıs 2021 tarihinde geçirdiği kalp krizi...
- Advertisement -spot_img