Yolu Ortaköy’den geçen ziyaretçiler Umut Kafe’ye uğrayarak birbirinden lezzetli atıştırmalıkları tadabilir; çay, kahve gibi sıcak içeceklerle içlerini ısıtabilir, böylece çocuklarının tedavileri sürecinde ailelere küçük de olsa destek sağlayabilir.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın (KAÇUV) Ford Otosan’ın desteği ile hayata geçirdiği gezici “Umut Kafe”nin, 5-9 Şubat tarihleri arasındaki yeni durağı İstanbul Ortaköy’deki Pfizer Genel Müdürlüğü olacak.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın Ford Otosan’ın desteğiyle hayata geçirdiği Umut Kafe, bu kez dünyanın en büyük ilaç şirketlerinden Pfizer İlaç’a konuk olarak, umut dağıtmaya hazırlanıyor. Çocuklarının devam eden kanser tedavileri için şehir dışından gelmek zorunda kalan ebeveynlere maddi gelir sağlamak üzere İstanbul’un çeşitli noktalarında gezici olarak çay, kahve ve atıştırmalık servisi yapan Umut Kafe, 5-9 Şubat tarihleri arasında Pfizer İlaç’ın bahçesinde konuşlanarak, ziyaretçilerini bekleyecek. Yolu Ortaköy’den geçen ziyaretçiler Umut Kafe’ye uğrayarak birbirinden lezzetli atıştırmalıkları tadabilir; çay, kahve gibi sıcak içeceklerle içlerini ısıtabilir, böylece çocuklarının tedavileri sürecinde ailelere küçük de olsa destek sağlayabilir.

Kanserli Çocukların Aileleri hem hazırlıyor hem de Umut Kafe’de servis ediyor

KAÇUV’un umut dağıtan sosyal sorumluluk projesi “Umut Kafe”, bir transit aracın gezici kafeye dönüştürülmesiyle hayata geçirildi. İstanbul’un çeşitli noktalarında çay, kahve ve atıştırmalık servisi yapan Umut Kafe, çocuklarının tedavileri için şehir dışından gelmek zorunda kalan ve bu nedenle mevcut işlerini kaybeden toplamda 50’den fazla ebeveyne hem yiyecek içecek üretiminden hem de servisinden olmak üzere gelir kaynağı yaratıyor. “Umut Kafe”, 2018 yılı içerisinde de Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde konumlandırılmaya devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz