BEE’O Propolis’ten bir inovasyon örneği

0
550
BEE’O Propolis’ten bir inovasyon örneği

Propolis, portakal suyu ve ham baldan oluşan formülüyle beslenmeyi destekleyen BEE’O UP Propolisli Şurup, çocukların favori lezzeti olmaya aday.

BEE’O Propolis, şirketin patentli yöntemiyle özütlediği propolis ile portakal suyu ve ham baldan oluşan formüle sahip ürünü BEE’O UP Propolisli Şurup ile çocuk beslenmesini desteklemeyi hedefliyor.

Şirketten yapılan açıklamada, ürünün hiçbir koruyucu, katkı maddesi ve ilave şeker içermediği bildirildi. İçeriğinde, %5 oranında saf Anadolu propolisi bulunan şurupta ayrıca %35 oranında ham bal ve %60 oranında doğal portakal suyu bulunuyor. BEE’O Propolis’in paylaştığı bilgilere göre; propoliste bulunan fenolik ve flavonoid bileşenler açısından zengin olan ve doğal C vitamini içeriği ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan şurup, aynı zamanda kan damarlarının, kemiklerin, kıkırdağın, diş ve diş etlerinin normal fonksiyonlarının korunmasına yardımcı oluyor ve demir emilimini arttırıyor. Normal enerji oluşum metabolizmasını da destekleyen ve yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunan şurubun, çocuklar için her gün 1 ölçek tüketilmesi tavsiye ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here