Bebekler İçin Sağlıklı Beslenme

0
1339

Kitapta, sağlıklı ve besin değerlerini ölçerek bebeğinizin tüm ihtiyacını karşılayabileceğiniz 80 tarife ek olarak, bebeğinizin doğru beslenme alışkanlıkları geliştirmesi için nasıl bir yol izleyebileceğiniz, ay ay hangi besinlerin bebeğinizin beslenmesine eklenmesi gerektiği gibi birçok farklı faydalı bilgi bulunuyor.

Thermomix®, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktor Başak Namdar Çelikkan ve Uzman Diyetisyen Çağatay Demir’in katkılarıyla hazırladığı yeni kitabında bebeklerin beslenmesine dair tüm bilgileri tek bir kaynakta topladı. Kitabın lansmanı 11 Mart’ta Ece Vahapoğlu’nun moderatörlüğünde, basın ve bloggerların katılımıyla Kanyon’da Vorwerk Satış Noktası’nda düzenlenen etkinlikte gerçekleştirildi.

“80 yaratıcı tarif tek bir kitapta””

Ebeveynler için çok önemli bir kaynak haline gelecek kitapta, sağlıklı ve besin değerlerini ölçerek bebeğinizin tüm ihtiyacını karşılayabileceğiniz 80 tarife ek olarak, bebeğinizin doğru beslenme alışkanlıkları geliştirmesi için nasıl bir yol izleyebileceğiniz, ay ay hangi besinlerin bebeğinizin beslenmesine eklenmesi gerektiği gibi birçok farklı faydalı bilgi bulunuyor.

4-6 aydan itibaren tamamlayıcı beslenmenin başlangıcı, 6-11 ay için tamamlayıcı beslenmenin çeşitlendirilmesi, büyük çocuğun beslenmesine giriş gibi bölümlerden oluşan “Bebekler İçin Sağlıklı Beslenme” kitabı, annelere “Bebeğin psikomotor gelişimi diyetlerini nasıl etkiler?”, “Bebeğin çeşitli gıdaları kabul etmesini nasıl sağlarız?” gibi soruların cevaplarına ışık tutuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Buraya lütfen adınızı yazın