Migros Deniz Market

Birebir Migros mağazası formatında tasarlanan “Migros Deniz Market”, 40 metrelik boyu, 172 metrekarelik satış alanı ve 2 bin 500 ürün çeşidi ile süpermarketi denize taşıyor.

Yeni bir uygulamayı daha müşterileriyle buluşturan Migros’un, yaz süresince Fethiye ve Göcek koylarında bulunan deniz taşıtlarının yanı sıra karayolu ile ulaşımı zor olan köy ve kasaba halkının da ihtiyaçlarını karşılayacak olan Migros Deniz Market’i hizmete başladı.

Perakende devinden yapılan açıklamada; Migros Deniz Market’te paketli meyve, sebze, kavun, karpuz, et ve şarküteri ürünlerinden, günlük ekmeğe, tekstil ürünlerinden deniz malzemelerine ve sıcak yaz günlerinin en önemli ihtiyacı buza kadar 2.500 çeşit ürünün Migros Mağazaları ile aynı fiyata satışa sunulduğu kaydedildi.

Deniz taşıtlarının en önemli gereksinimlerinden olan tatlı su ihtiyacını da karşılayacak olan Migros Deniz Market’te nakit ihtiyacına anında cevap verecek ATM hizmeti de sunuluyor.

Migros Deniz Market’in lokasyonunun, denizcilerin kullandığı aplikasyonlarla tam uyumlu olarak akıllı telefon ve tabletlerden anlık takip edilebildiği de belirtilen açıklamada; Migros Deniz Market’in, Eylül ayı sonuna kadar haftanın 7 günü 09:00-19:00 saatleri arasında Fethiye ve Göcek koyları arasında sefer yapacağı ve her akşam 19:00’dan 22:00’ye kadar Fethiye Limanında hizmet vermeye devam edeceği bilgisine de yer verildi.

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın