Kipa müşterileri tek bir alışveriş ile Koruncuk Vakfı’nda kalan yardıma muhtaç çocuklara yardım etme fırsatı yakalayacak.

Kurban Bayramı’nda çocukları sevindirmek için Kipa ve Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk Vakfı) anlamlı bir işbirliğine imza attı. “Siz bağışlayın, biz götürelim” kampanyası ile Kipa’dan paketli kurban satın alan müşteriler, talep ederlerse bu kurbanları Koruncuk Vakfı’na bağışlayabiliyor.

Kurbanlıkların İslami usullere göre kesimini sağlayan Kipa, Bayramın ikinci günü kolilenmiş kurbanlıkları Koruncuk Vakfı’na ücretsiz teslim edecek. Böylece Kipa müşterileri tek bir alışveriş ile Koruncuk Vakfı’nda kalan yardıma muhtaç çocuklara yardım etme fırsatı yakalıyor.

“Her gün en az 150 çocuk sağlıklı beslenme şansı yakalayacak”

KoruncukAnlamlı işbirliğinden dolayı Kipa’ya teşekkür eden Koruncuk Vakfı Genel Müdürü Ayşe Güveniş: “Perakende sektörünün en saygın kuruluşlarından Kipa’nın böyle bir projede vakfımızı seçmesi bizim için büyük bir onur. Koruncuk Vakfı, çocuğun korunma ve sevgi ile büyüme ihtiyacındaki bir varlık olduğu olgusu konusunda farkındalık ve çözüm üretmeyi amaç edinmiş bir vakıf. Bu mücadelede proje ortağımız Kipa’ya şükranlarımızı sunuyoruz. Bu kampanyayla her gün en az 150 çocuk sağlıklı beslenme şansı yakalayacak…” dedi.

‘Çok mutluyuz’

Kurban Bayramı’nın paylaşmanın simgesi olduğunu hatırlatan Kipa Kurumsal İlişkiler Müdürü Nil Timur şöyle konuştu: “Bizim için Kurban Bayramı çok farklı anlamlar taşıyor. Kipa olarak bu anlamlı günlerde Koruncuk Vakfı’yla elele verdik. Amacımız korunma ihtiyacındaki çocuklarımızın yanında olduğumuzu hatırlatmak. Bu doğrultuda bir adım attığımız için çok mutluyuz.”

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın