Pınar Süt’ün 43. ve Çamlı Yem Besicilik’in 33. kuruluş yıldönümünde başarı sertifikası alanlar hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Pınar Süt’ün 43., Çamlı Yem Besicilik’in 33. Kuruluş Yıldönümü çalışanların katılımıyla coşkuyla kutlandı.

Pınar Süt’ün 43., kurulduğu yıldan bu yana tarım sektörüne yön veren Çamlı Yem Besicilik‘in ise 33. kuruluş yıldönümü, 2 Kasım 2016 Çarşamba günü Pınar Süt Pınarbaşı kampüsünde Yaşar Topluluğu yöneticileri ve çalışanlarının katılımıyla coşku içinde kutlandı. Pınar Süt ve Çamlı Yem Besicilik’te 5 ila 25 kıdem yılını tamamlayan yönetici ve çalışanların da onurlandırıldığı törende; 5 yılını dolduran 122, 10 yılını dolduran 26, 15 yılını dolduran 11, 20 yılını dolduran 17 ve 25 yılını dolduran 7 olmak üzere toplam 183 çalışana başarı ve onurlandırma sertifikaları verildi.

Törene, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Erol, İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş, Gıda İcra Başkan Yardımcısı Levent Dağhan, Yaşar Topluluğu Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Başkan Yardımcısı Hasan Girenes, Pınar Süt Genel Müdürü Gürkan Hekimoğlu, Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer, Pınar Süt ve Çamlı Yem yöneticileri ve çalışanları katıldı.

fotograf-alti1-yasar-holding-yonetim-kurulu-baskani-selim-yasar-pinar-sut-ile-camli-yem-besicilikte-25-calisma-yilini-dolduran-calisanlari-odullendirdi
Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Pınar Süt ile Çamlı Yem Besicilik’te 25. çalışma yılını dolduran çalışanları ödüllendirdi.

Yaşar: “Türkiye ile birlikte biz de büyüdük”

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar; “1945 yılından bu yana birçok başarıya imza attık. Türkiye’nin ilk modern süt sanayinin kurucusuyuz. Türkiye ile birlikte biz de büyüdük, markalar yarattık. Bu vizyon ve misyonla nice yılları birlikte kutlayacağız. Pınar Süt olarak yurt içinde 3 fabrikamız ve yurt dışındaki faaliyetlerimizle birlikte markamızın bayrağını dalgalandırmaya devam edeceğiz” dedi.

Yiğitbaşı: “Mükemmeliyet için çalışıyoruz”

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Pınar Süt ile Çamlı Yem Besicilik’te 20. çalışma yılını başarıyla tamamlayanlara başarı sertifikalarını verdi.
Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Pınar Süt ile Çamlı Yem Besicilik’te 20. çalışma yılını başarıyla tamamlayanlara başarı sertifikalarını verdi.

Pınar Süt’ün gıda güvenliğine, kaliteye, hayvan sağlığı ve beslenmesindeki uzmanlığa, inovasyon ve yenilikçiliğe verdiği önem ile 43 yıldır sektörün lideri olduğunu belirten Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı ise “Sütünü aldığımız üreticiden, çocuklarımızın okul çantasına girene kadar tüm değer zincirimizde mükemmeliyet için çalışıyoruz. Üreticimiz, tedarikçimiz, bayilerimiz ile ülkemizde 500.000 kişilik bir ekosisteme sahibiz. Odağımızda gıda güvenliği ve sağlık bulunuyor. Türkiye’de farklılaşmış peynirlerde ve sütte pazar lideriyiz. Çalışanlarımızla, üreticilerimizle, bayilerimizle, tüketicilerimizle, tedarikçilerimizle büyük bir aileyiz ve birçok yeniliği ve ilki hep beraber gerçekleştiriyoruz. 43 yıldır Ege Bölgesi’nde Ödemiş’ten Tire’ye ve Milas’a, Akdeniz Bölgesi’nde Burdur’dan İç Anadolu’da Eskişehir ve çevresine ve son olarak da Şanlıurfa yatırımımız ile Güneydoğu Anadolu’da süt üreticiliğini destekliyoruz. Tarımsal sanayinin öncüsü olarak sektörümüzü daha da geliştirmek ve ülkemizde daha fazla insana iş imkânı sağlamak için adanmış olarak çalışıyoruz. Pınar Süt olarak nice sağlıklı nesilleri büyütmenin gururunu yaşıyoruz.” diye konuştu.

Aktaş: “Bu yıl odak noktamız sürdürülebilirlik”

Başarıya ulaşmada sürdürülebilirliğin önemini vurgulayan Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş; “Bu yıl odak noktamız sürdürülebilirlik. Sürdürülebilirlik, bir yaşam biçimi haline geldiğinde dünya için, ülke için, kurum için, aile için, çocuklarımız için ve geleceğimiz için bırakabileceğimiz en önemli değerlerden birisi haline gelecek. Yaşar Topluluğu olarak sürdürülebilir iş modelleri ile ülkemizin insanına ve gelişimine fayda sağladık, sağlamaya da devam edeceğiz. Hep birlikte hedefe doğru ilerlerken bizlerle birlikte olan ve sadakatle, liyakatle çalışan arkadaşlarımızı candan kutluyorum”, dedi.

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın