Perakende Güneşi Ödül Töreni

Perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen “Perakende Güneşi Ödülleri” sahiplerini buldu.

Her yıl başarılı ve özgün çalışmalarıyla sektörün gelişimine katkıda bulunan kişi ve kurumlarının ödüllendirildiği sektörün en prestijli ödülleri olan “Perakende Güneşi Ödülleri” 24 Kasım Perşembe günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen törende sahiplerini buldu.

‘ATÜ Özel Ödülü’ ‘Perakendeye Katkı Ödülü’, ‘En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü’, ‘Genç Liderler Ödülü’, ‘En Başarılı Sosyal Medya Kullanım Ödülü’, ‘En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü’ , Yaşam Boyu Başarı Ödülü kategorilerinin ödüllendirildiği tören, perakende sektörü ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Soysal tarafından düzenlenen Perakende Günleri “Perakende Güneşi Ödülleri” ile sona erdi. Her yıl olduğu gibi sektörden gelen yoğun katılım sonrasında ayrıntılı ve titiz bir süreçle belirlenen ödüller 7 ayrı kategoride verildi.

Perakende Güneşi Ödülleri’nin en önemli ödüllerinden biri olarak kabul edilen ve sektöre yıllarca hizmet eden başarılı isimlere verilen Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi ise bu yıl Tekin Acar Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Acar oldu.

Perakende Güneşi 2016 Ödülü’ne hak kazananlar;

* Yaşam Boyu Başarı Ödülü

Tekin Acar – Tekin Acar Cosmetics Yönetim Kurulu Başkanı

* Perakendeye Katkı Ödülü

Metro Toptancı Market Türkiye

* ATÜ Özel Ödülü

Tasarım Tomtom Sokakta / TOMTOM Gardens

* Genç Liderler Ödülü

Burak Çelet Desa Ceo’su

* En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü

Uğur Demirel – Şok Marketler, CEO

* En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü

Altınyıldız Classics

* En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü

İpekyol

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın