Anadolu Markaları 2016’nın, 31 Ekim Pazartesi günü Swissotel Fuji Balo Salonu’nda düzenlenen gala gecesinde Oba Makarnacılık adına ödülü Oba Grup CEO’su Alpaslan Özgüçlü (solda) aldı.

Oba Makarna, Capital ve Ekonomist dergilerinin her yıl düzenlediği Anadolu Markaları Ödül Töreni’nde bu yıl “Tarım-Gıda İmalat Kategorisi”nde üçüncülüğe layık görüldü.

Fibabanka ve Vodafone ana sponsorluğunda, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen “Anadolu Markaları Yarışması” sonuçlandı. Bu yıl Anadolu firmaları, büyük ve küçük işletmeler ile dijital dönüşüm başlıkları altında toplam 5 ayrı kategoride yarıştı.

19 firmanın ödüle hak kazandığı Anadolu Markaları 2016’nın “Tarım-Gıda İmalat” Kategorisinde üçüncülük ödülüne, Türkiye’nin en büyük makarna üretim tesisine sahip olan Oba Makarna layık görüldü.

31 Ekim Pazartesi günü Swissotel Fuji Balo Salonu’nda düzenlenen gala gecesinde Oba Makarnacılık adına ödülü Oba Grup CEO’su Alpaslan Özgüçlü aldı.

Konuya ilişkin şirketten yapılan açıklamada; ödül alan firma temsilcilerinin ve iş dünyasından çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikte Oba Makarna’nın, Anadolu’nun yükselen yıldızı olarak dikkat çektiği ve kazanılan üçüncülük ödülüyle tüketicilerine en kaliteli ürünü en iyi lezzette sunduğunun tescillenmiş olduğu vurgulandı.

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın