Eataly Genel Müdürü Cenk Akın, Tuba Ünsal ve Eataly’nin Executive Şefi Claudio Chinali

Eataly İstanbul, Nutella işbirliği ile hayata geçirdiği yeni projesini Tuba Ünsal ev sahipliğinde gerçekleşen davetle tanıttı. Tüm Nutella tutkunlarını bir araya getiren, Türkiye’nin ilk ve tek Nutella Cafe açılışının davetlileri arasında Başak Sayan, Ece Vahapoğlu, Akasya Aslıtürkmen, Tamer Yılmaz gibi isimler de vardı.

nutella_cafe_tuba_unsalNutella tutkunlarının favorisi haline gelecek Nutella Cafe, açıldığı günden beri lezzet arayanlar için bir buluşma noktası olan Eataly İstanbul’da, Tuba Ünsal’ın ev sahipliğini yaptığı özel bir davet ile açıldı. Tuba Ünsal’ın çocukları Sare ve Civan da davete katılarak dev Nutella kavanozu karşısında neşeli anlar yaşadılar.

Eataly’nin Executive Şefi Claudio Chinali’nin hazırladığı, tamamı Nutella içeren özel menüsüyle tadına doyulmaz bir gün geçiren davetliler arasında Başak Sayan, Ece Vahapoğlu, Akasya Aslıtürkmen, Tamer Yılmaz gibi isimler de bulunuyordu. Katılan tüm davetlilerden tam not olan Nutella Cafe menüsünde, krep, waffle gibi klasik lezzetlerin yanı sıra kağıt helva, simit gibi geleneksel lezzetler de yer alıyor.

Eataly İstanbul bünyesinde 12 Ekim’den itibaren hizmet vermeye başlayan Nutella Cafe, hem hayatın hem de Nutella’nın tadını çıkarmak isteyenlerin yeni buluşma noktası olacak!

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın