Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan

Beypazarı Maden Suyu, Mart ayında gerçekleşen 30. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nde aldığı ‘2017 Lobin Consumer Quality Awards’ ile bir yıl içerisinde 4. uluslararası ödülünü kazandı. Ödülle ilgili konuşan Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan; “Kalitemiz tüm dünyaca kabul edildi.” açıklamasında bulundu.

Beypazarı Maden Suyu, 30. Uluslararası Tüketici Zirvesi kapsamında verilen ‘2017 Lobin Consumer Quality Awards’ ödülü ile bir yıl içerisinde 2. Uluslararası ödülünü kazandı.

“Kalitemiz doğallığımız”

Yeni nesillerin bilinçli bir tüketici olarak yetişmesinin önemi vurgulanan zirvede, yeni nesil tüketicinin alışkanlıklarını anlamanın ve tüketiciye ulaştırılan her hizmetin doğallıktan yana olması gerektiği vurgulandı. Zirvenin sonunda ‘2017 Lobin Consumer Quality Awards’ ödülleri verildi. Zirvede birçok başarılı firma ödül alırken Beypazarı Maden Suyu da ödül aldı.

Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan aldıkları ödül ile ilgili yaptığı açıklamada; “Beypazarı Maden Suyu olarak biz 60 yıldır Türk halkının, doğanın bir nimeti olan maden suyunu en doğal haliyle tüketmesi için çalıştık. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli kriter. ‘Günde en az 2 şişe’ sloganıyla yürüdüğümüz yolda önceliğimiz her zaman insan sağlığıdır. Milletimizin bu kaynaklardan faydalanması ve maden suyu tüketiminin önemini kavraması amacındayız. Zaten aldığımız ödüller doğrultusunda da Beypazarı Maden Suyunun kalitesi tüm dünyaca kabul edildi. 4 kez aldığımız Dünya Kalite Ödülü, 2016 Avrupa Kalite Ödüllerinin yanında Uluslararası Tüketici Zirvesinden de aldığımız bu ödülle maden suyumuzun kalitesini dünya nezdinde bir kez daha kanıtlamış olduk.” ifadelerini kullandı.

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın