Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci® markalarıyla hizmet veren TAB Gıda, üretimden restorana uzanan lezzet yolculuğunu www.neyediginibil.complatformunda, gıda güvenliği standartlarını ve ürün kalitesini şeffaf bir dille anlatıyor.

TAB Gıda, özel koşullarda yetiştirilen ve %99 yerli tedariğe dayanan et, ekmek, patates ve salata ürünlerinin TAB Gıda ekosistemine nasıl dahil olduğuna dair tüm ayrıntılı bilgilerin yer aldığı www.neyediginibil.com, gıda güvenliği konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Sitede, Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci® markalarında kullanılan tüm ürünlerin üretim safhalarında uluslararası hijyen ve kalite standartlarında nasıl hazırlandığı videolarla ve ayrıntılı bilgilerle anlatılıyor.

“Ne Yediğini Bil” platformu ile ilgili bir açıklama yapan TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü Seçil Kurdoğlu, “Ne Yediğini Bil projesi, TAB Gıda’nın üreticilerine ve satın alım prosedürlerine duyduğu güvenin en açık göstergesi olarak ortaya çıkmış bir fikir. Tesislerimizin kalite kontrol süreçlerinin ve standartlarının izlenebilir olması ve sahip olduğumuz teknolojik altyapı hakkında bir farkındalık yaratmak bizim öncelikle müşterilerimize karşı sorumluluğumuz. Biz tedarik ettiğimiz tüm ürünleri tohumdan başlayarak müşterilerimize sunduğumuz nihai aşamaya kadar takip ediyor ve bu anlamda tüm gıda güvenliği prosedürlerine ve uluslararası kalite standartlarına uygun bir hale getiriyoruz.” diye konuştu.

TAB Gıda’nın tedarik altyapısı hakkında da ayrıntılı bilgiler veren TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici ise Ata Şirketler Grubu’nun, TAB Gıda markaları odaklı üretim alanında toplam 300 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdiğini açıkladı. Şirketin salatadan ekmeğe, patatesten ete, operasyondan satın almaya kadar tüm üretim süreçlerini kontrol altında tutan ve sektörde eşi benzeri görülmemiş bir gıda ekosistemi kurduğunu söyleyen Dikici, tedarik alt yapısına dair merak edilen tüm soruların, ‘Ne Yediğini Bil’ sayesinde anında yanıt bulacağını kaydetti.

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın