Mondelēz International Türkiye Genel Müdürü İhsan Karagöz

Bisküvi, şekerleme ve çikolata şirketi Mondelēz International’da Türkiye Genel Müdürü olarak, 15 Kasım itibarıyla İhsan Karagöz göreve başladı.

Global ve yerel hızlı tüketim firmalarında Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme alanlarında uluslararası tecrübeye sahip bulunan İhsan Karagöz, Mondelēz International Türkiye’nin yeni Genel Müdürü olarak atandı.

İhsan Karagöz kimdir?

Kariyerine 1988 yılında Pazarlama Şefi olarak başlayan Karagöz, 1989 yılında Satış Şefi olarak Kraft’a katıldı. Kraft’ta Lojistik Hizmetleri Müdürü ve Milka, Toblerone, Jacobs ve Maxwell House Marka Müdürü rolleri de dahil olmak üzere farklı görevlerde bulundu. Kraft’tan hemen sonra Gilette’e geçti ve burada Bölgesel Marka Müdürü, Türkiye ve Akdeniz Merkezi Bölgesel Pazarlama Direktörü ve AMEE HQ Pazarlama Direktörü görevlerini yürüttü.

2006 yılında P&G Pazarlama Direktörlüğüne atandı; Kafkaslar, Orta Asya Cumhuriyetleri, Orta Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika gibi birçok pazardan sorumlu oldu. 2008-2010 yılları arasında P&G Cenevre ofisinde Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgelerinden sorumlu BRAUN markası Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüten Karagöz; 2011 yılında Kale Seramik A.Ş.’ye Batı yarımküre Başkan Yardımcısı olarak geçti. Karagöz, son olarak Iron Mountain’da Ülke Müdürü olarak görev aldı.

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın