Cezayir

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, bölgesel ticaret odalarının desteği ile Cezayir’de üç günlük İkili İş Görüşmeleri Programı düzenleyecek. 28 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek program, Kuzey Afrika’ya açılmak isteyen firmalar için önemli bir fırsat sunuyor. Program; tarım, gıda, tekstil ve inşaat sektörlerini kapsıyor.

idtm_cezayir_gorselİhracatçı firmalara ticari bilgilendirme ve pazar araştırması hizmeti sunan ve ticari heyet programları organize eden İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM), Türk iş dünyasına yeni pazarlar ve yeni hedefler oluşturmak için düzenlediği etkinliklere bir yenisini ekliyor. İDTM, Cezayir’de düzenleyeceği İkili İş Görüşmeleri Programı ile bu kez Kuzey Afrika’nın kapılarını Türkiye’de tarım, gıda, tekstil ve inşaat alanında faaliyet gösteren firmalara açıyor.

28 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek program kapsamında İDTM, katılımcı firmalara Cezayir firmaları ile ikili görüşmeler yapma fırsatı sunacak. Katılımcı firmalar ikili görüşmelerin yanı sıra kendileri için planlanan ziyaret programlarına katılacak ve ülkenin önemli ticari aktörleri ile networking yapma olanağı bulacak.

 

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın