Kahveli içecekler şimdi de Türkiye’de Tetra Pak tarafından üretilen kolay kullanımı ile Tetra Prisma® Aseptic 330 Square DreamCap™ ambalajlarında marketlerdeki yeri aldı.

dc_genericTürkiye’de Tetra Pak tarafından ilk defa pazara sunulan Tetra Prisma® Aseptic 330 Square DreamCap™ ambalajlarında kahveli içecekler pratik ve yaygın kullanımı ile hayatımızdaki yerini korumaya devam ediyor. Gençler arasında tüketimi yaygın olan kahveli içecek yeni, dışarda tüketime uygun, kapaklı kapaklı karton 330 ml ambalajıyla ilk kez piyasalarda boy gösteriyor.

Tetra Pak Türkiye Pazarlama Direktörü Verda Telyaz konu ile ilgili olarak, “Kahve ve kahveli içecek tüketimini yaygın olarak yapan bir toplum olduğumuz için kullanımı kolay olan Tetra Prisma® Aseptic 330 Square DreamCap™ ambalajı ile kahveli içecekleri, tüketicilerin beğenisine sunduk. Sağlıklı, sağlam ve çevreci tarafı da olan bu ambalajın pratik kullanımı ve açılıp kapatılabilme özelliği ile kahveli içeceklerin gün içerisinde elde, yolda arabada her yerde rahatlıkla tüketimine yardımcı oluyoruz” dedi.

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın