Coldpress (soğuk sıkım) sebze ve meyve suları üreticisi Juico, European Business Awards 2016 ödülleri programında ülkemizi Ulusal Şampiyon olarak Avrupa’da temsil edecek.

Juico, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden sayılan “European Business Awards”ta girişimcilik kategorisinde Türkiye Ulusal Şampiyonları arasına girdi. Dünyanın en parlak şirketlerinin dahil olduğu, temelinde yenilikçilik, iş mükemmelliği ve sürdürülebilirlik gibi üç farklı alanda şirketlerin yarıştığı en prestijli ödüllerinden biri olan European Business Awards, çok daha güçlü ve daha başarılı bir iş dünyası yaratmak amacıyla her yıl yeni adaylar ve finalistlerle büyük bir heyecanla, gerçekleştiriliyor.

Bu sene 10.’su düzenlenen ve 34 ülkede 30.000’i aşkın firma ile iletişim kurulan yarışmanın bir sonraki aşaması olan Uluslararası ‘Ruban d’Honneur’ unvanı için yarışacak olan Juico, halk oylama sistemiyle ödül veren European Business Awards’ için başarı hikayesini anlattığı bir tanıtım videosunu hazırlayacak. Video, 9 Ocak 2017 tarihinden itibaren yarışmanın internet sitesinde yayınlanmaya başlayacak. (http://www.businessawardseurope.com)

Dünya genelinde dileyen herkes, ww.businessawardseurope.com adresinden 9 Ocak – 1 Mart 2017 tarihleri arasında oy kullanabilecek. Oy kullanmak için web sitesine girenler, kategoriye ya da ülkeye göre seçim yapacak. Ülkeye göre oy kullanacaklar oy vereceği ülkenin bayrağını, kategoriye göre oy kullanacaklar ise seçecekleri kategori ile ilgili ikonu tıklayarak oy verebilecek.

Dördüncü: “Ülkemizi kadın girişimci olarak uluslararası arenada temsil ettiğimiz için çok heyecanlıyım”

juico_1European Business Awards Ödül Programı kapsamında Türkiye Ulusal Şampiyonları arasına seçilmesini değerlendiren Juico’nun kurucularından Sedef Dördüncü, “Juico olarak European Business Awards’ta Türkiye’yi temsil ediyor olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Kurulduğumuz günden beri müşterilerimizin markamıza olan bağlılığı sayesinde bu başarıyı elde ettik. Ülkemizi kadın girişimci olarak uluslararası arenada temsil ettiğimiz için çok heyecanlıyım” dedi.

Juico kurucu ortaklarından Deniz Derman ise “Juico olarak, yoğun iş temposunda çalışan ve sağlıklı beslenmek isteyip de zaman bulamayanlar için tercih edilen bir markayız. Her geçen gün ürün çeşitliliğimizi artırıyor, yeni yatırımlar yapıyoruz ve markamızın sağlıklı beslenme anlamında öncü duruşunu desteklemek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemizi böyle bir platformda temsil etmek mutluluk verici” dedi.

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın