Markamarka

Markamarka

Markamarka kategorisinde, gıda, içecek, beslenme, tarım ve çevre üzerine çalışan şirketlerin marka haberleri, markaların piyasaya sürdüğü yeni ürünler, ürün geliştirmeleri, markaların piyasadaki hareketlerine yönelik haberlere yer verilmektedir.

DİMES GO Fiat 500 kazandırdı

DİMES GO, 2017’de ‘Keşfe Başla’ platformunda, kısa keşif rotalarıyla günlük hayatın rutinlerinden uzaklaşmaya ve deneyimlerini paylaşmaya davet ettiği tüketicilerine, çekilişle otomobilden kulaklığa yüzlerce hediye kazanma fırsatı sundu. Büyük ödül FİAT 500, Antalyalı talihli Ceyhun Önay’a çıktı.

Yüzyıllık Markalar, Ekonomi Bakanlığı ile bir araya geldi

Teşvik Paketleri Bilgilendirme Toplantısı kapsamında marka destek programlarının tanıtılması için Ekonomi Bakanlığı ve Yüzyıllık Markalar Derneği üyeleri Çırağan Sarayı’nda bir araya geldi.

Saray Bisküvi’den Kadın Emeğine destek

Toplam çalışanlarının yüzde 46’sını kadınların oluşturduğu Saray Bisküvi, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ile birlikte, Tarihi Eyüp Oyuncakları Kadın Kooperatifi atölyesinde özel bir etkinlik düzenledi.

Turyağ distribütörleri Antalya’da buluştu

“Rotamız Başarı” sloganıyla düzenlenen motivasyon toplantısında, Turyağ ekibi katılımcılara başarı odaklı stratejilerini anlatarak, beklenti ve hedeflerini paylaştı.

Galata Kulesi’nden esinlendi, Red Dot Ödülü’nün sahibi oldu

14. yy.’da inşa edilen Galata Kulesi’ni ikonik bir şişe tasarımına dönüştüren Gürallar Cam Ambalaj ve Beyoğlu Gazozu İçecek A.Ş., bu tasarımla Türkiye’ye Red Dot Ödülü’nü kazandırdı.

Muratbey’in sevilen lezzeti Amerika’da da tescillendi

Muratbey’in sevilen lezzetlerinden Sürmeli, A.B.D. Patent ve Marka Ofisi (USPTO) tarafından Muratbey Cheesoft® olarak tescillendi.

Tadelle şimdi “Türkiye” paketleriyle raflarda

Geçtiğimiz günlerde Milli Takım’a desteğini açıklayan ve Milli Takımlar Resmi Çikolata Tedarikçisi olan Tadelle, üzerinde “Türkiye” yazılı paketlerle raflardaki yerini aldı.

Konuk: 3 milyar 800 milyon TL’lik yatırım yaptık

Konya Şeker’in bugün itibariyle 3 milyar 800 milyon TL’lik yatırım yaptığını söyleyen Recep Konuk, şirketin, Soma ve Kangal Termik Santralleri dışında bugüne kadar yaptığı bütün yatırımların borcunu ödediğini kaydetti.