Markamarka

Markamarka

Markamarka kategorisinde, gıda, içecek, beslenme, tarım ve çevre üzerine çalışan şirketlerin marka haberleri, markaların piyasaya sürdüğü yeni ürünler, ürün geliştirmeleri, markaların piyasadaki hareketlerine yönelik haberlere yer verilmektedir.

Galata Kulesi’nden esinlendi, Red Dot Ödülü’nün sahibi oldu

14. yy.’da inşa edilen Galata Kulesi’ni ikonik bir şişe tasarımına dönüştüren Gürallar Cam Ambalaj ve Beyoğlu Gazozu İçecek A.Ş., bu tasarımla Türkiye’ye Red Dot Ödülü’nü kazandırdı.

Muratbey’in sevilen lezzeti Amerika’da da tescillendi

Muratbey’in sevilen lezzetlerinden Sürmeli, A.B.D. Patent ve Marka Ofisi (USPTO) tarafından Muratbey Cheesoft® olarak tescillendi.

Tadelle şimdi “Türkiye” paketleriyle raflarda

Geçtiğimiz günlerde Milli Takım’a desteğini açıklayan ve Milli Takımlar Resmi Çikolata Tedarikçisi olan Tadelle, üzerinde “Türkiye” yazılı paketlerle raflardaki yerini aldı.

Konuk: 3 milyar 800 milyon TL’lik yatırım yaptık

Konya Şeker’in bugün itibariyle 3 milyar 800 milyon TL’lik yatırım yaptığını söyleyen Recep Konuk, şirketin, Soma ve Kangal Termik Santralleri dışında bugüne kadar yaptığı bütün yatırımların borcunu ödediğini kaydetti.

Mr. No’ya Kristal Elma’dan ödül

Mr. No, dünyanın ikinci, Türkiye'nin en büyük yaratıcılık platformu Kristal Elma’dan ödülle döndü.

Patos’a Turquality desteği

Cips üreticisi Patos, dünyanın devlet destekli ilk ve en kapsamlı marka geliştirme programı olan TURQUALITY sertifikası almaya hak kazandı.

Alflorex Türkiye pazarında…

“Özgürlüğü Seçin” sloganı ile Türkiye pazarına giren probiyotik markası Alflorex’in tanıtım toplantısı İstanbul’da gerçekleştirildi.

Coca-Cola’da Molinas’ın görevini Evguenia Stoichkova devraldı

Galya Frayman Molinas’ın Global Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atanmasının ardından Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölge Başkanlığı görevine Coca-Cola’nın İtalya ve Arnavutluk’tan sorumlu Genel Müdürü Evguenia Stoichkova getirildi.