Markamarka

Markamarka

Markamarka kategorisinde, gıda, içecek, beslenme, tarım ve çevre üzerine çalışan şirketlerin marka haberleri, markaların piyasaya sürdüğü yeni ürünler, ürün geliştirmeleri, markaların piyasadaki hareketlerine yönelik haberlere yer verilmektedir.

Mr. No’ya Kristal Elma’dan ödül

Mr. No, dünyanın ikinci, Türkiye'nin en büyük yaratıcılık platformu Kristal Elma’dan ödülle döndü.

Patos’a Turquality desteği

Cips üreticisi Patos, dünyanın devlet destekli ilk ve en kapsamlı marka geliştirme programı olan TURQUALITY sertifikası almaya hak kazandı.

Alflorex Türkiye pazarında…

“Özgürlüğü Seçin” sloganı ile Türkiye pazarına giren probiyotik markası Alflorex’in tanıtım toplantısı İstanbul’da gerçekleştirildi.

Coca-Cola’da Molinas’ın görevini Evguenia Stoichkova devraldı

Galya Frayman Molinas’ın Global Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atanmasının ardından Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölge Başkanlığı görevine Coca-Cola’nın İtalya ve Arnavutluk’tan sorumlu Genel Müdürü Evguenia Stoichkova getirildi.

Billur Tuz, Avrupa Tuz Üreticileri Birliği’ne üye oldu

EuSalt - European Salt Producers’Association (Avrupa Tuz Üreticileri Birliği)’nin Brüksel’de yapılan Genel Kurulunda üyeliğe kabul edilen Billur Tuz, birliğin 25. üyesi oldu.

Amerika’nın en hızlı büyüyen dondurulmuş yoğurt franchise zinciri Türkiye’de

Amerika ve Meksika’da oldukça popüler olan dondurulmuş yoğurt markası Sincerely Yogurt, franchise modeli ile Türkiye’ye geldi.

“Bu paketin içi iyilik dolu”

Cakes&Bakes’lerde “Bu paketin içi iyilik dolu” mesajı ile satışa sunulan ürünlerden elde edilen gelirin bir kısmı, Koruncukların beslenme giderleri için bağışlanacak. Cakes&Bakes, korunma ihtiyacı olan...

Üç ürünü Üstün Lezzet Ödülü’nün sahibi oldu

Ekici Peynir’in üç ürünü, tadım alanında kanaat lideri olan Michelin Yıldızlı şeflerden ve sömeliyelerden tam not aldı. Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (ITQI) tarafından Belçika’da düzenlenen ve 93 ülkeden 950 firmanın 2000’e yakın ürünü ile katıldığı yarışmada Ekici Peynir ailesinin üç ürünü Üstün Lezzet Ödülü’nün sahibi oldu.