Godiva’nın 2017 Yeni Yıl Koleksiyonu mağazalarda

0
326

Godiva’nın, çikolata severleri masalsı bir yolculuğa davet ettiği 2017 Yeni Yıl Koleksiyonu, mağazalarda yerini aldı. Şık ambalajları Özbek asıllı Amerikalı tasarımcı Dinara Mirtalipova tarafından tasarlanan Koleksiyon, Avrupa’nın klasiklerinden biri olan Yeni Yıl Keki Bûche de Noël geleneğini yenilikçi bir yaklaşımla yorumluyor.

Yeni yıl kutlamalarına eşlik edecek pralin çikolataları, trüfleri ve özel olarak tasarlanmış serisiyle Godiva’nın 2017 Yeni Yıl Koleksiyonu mağazalarda yerini aldı.

Godiva, yeni yıla özel koleksiyonunda Avrupa’nın klasiklerinden biri olan Yeni Yıl Keki Bûche de Noël geleneğini yenilikçi bir yaklaşımla yorumluyor.

Bûche de Noël’i modern bir tarifle yorumlayan Godiva’nın Baş Çikolata Şefi Thierry Muret, koleksiyon için, hepsi de kendi özgün hikayelerini anlatan üç yeni çikolata hazırladı: Chestnut Crème Bûche de Noël, Intense Dark Chocolate Bûche de Noël ve Mocha Crème Bûche de Noël.

Ambalaj tasarımının ilham kaynağı Fındıkkıran Balesi

Koleksiyonun şık ambalajları Özbek asıllı Amerikalı tasarımcı Dinara Mirtalipova tarafından tasarlandı.

Godiva’nın Yeni Yıl Koleksiyonu’nun ambalajlarını tasarlarken ilhamını Fındıkkıran Balesi’ndeki sihir ve şenlik ile beraber gelen festivallerden aldığını söyleyen ünlü tasarımcı Dinara Mirtalipova, şöyle konuştu:

“Çocukluğumdaki büyülü Yeni Yıl anılarıma geri döndüm; nesilden nesile taşınan ışıltılı süsler, Tchaikovsky’nin Fındıkkıran Balesi’ndeki eşsiz müziği, fırından gelen güzel kokular, aile konuşmaları ve kahkahalar… Paketlerdeki zarif ve hayalperest balerinler kendiliğinden birer kutlamadır; tıpkı Godiva’nın tüm Yeni Yıl Koleksiyonu gibi”.

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın