‘Kırmızı Şarapta Kurutulmuş Dana Bonfile’, Metro Toptancı Market’e, dünyanın en prestijli ödüllerinden Stevie’yi kazandırdı.

Gastronometro için hazırlanan ve şiirsel bir anlatıma sahip olan ‘Kırmızı Şarapta Kurutulmuş Dana Bonfile’ filmi, Metro Toptancı Market’e dünyanın en seçkin iş ödüllerinden biri olan Stevie Ödülleri’nde birincilik ödülü olan Gold Stevie’yi kazandırdı.

Metro Toptancı Market’in profesyonellere ilham vermek amacıyla hayata geçirdiği Gastronometro da yenilikçi tariflerini videolar aracılığıyla lezzet tutkunlarıyla paylaşıyor.

İşte bu videolardan biri olan ‘Kırmızı Şarapta Kurutulmuş Dana Bonfile’, Metro Toptancı Market’e, dünyanın en prestijli ödüllerinden Stevie’yi kazandırdı. Metro’nun gastronomi dünyasına hediyesi olan film, The Stevie Awards 2016 (Uluslararası İş Ödülleri) organizasyonunda ‘Video&Film’ kategorisinde birincilik ödülüne değer bulundu.

Gastronometro’nun ödüllü filmini https://vimeo.com/155997257 linkinden izleyebilirsiniz.

Gastronomi dünyasını ve mutfağı keşfetme platformu…

Metro Güneşli mağazası bünyesinde 1.700 metrekarelik alana kurulu olan Gastronometro, bir eğitim, gelişim ve etkinlik merkezi olarak tanımlanıyor. Türkiye’de gastronominin gelişimine katkı sağlamayı ve gastronomi dünyasına yepyeni bir ritim sunmayı amaçlayan Gastronometro’da eğitmen şefler, farklı yöntem ve çözümler sunarak bilgi paylaşımında bulunuyor. Menü konsepti, operasyonel yönetim, hijyen, dünya mutfağı gibi farklı konularda teorik ve pratik eğitimler veriliyor. Ulusal ve uluslararası gastronomi dünyası arasında bir köprü kurmayı hedefleyen Gastronometro’da, yerli ve yabancı birçok şef misafir ediliyor, ödüllü şeflerle Metro müşterileri ve iş ortakları için çok özel atölye çalışmaları gerçekleştiriliyor. Ayrıca dünyanın dört bir yanından getirtilen gastronomi kitaplarından oluşan kütüphane ve 295 metrekarelik konferans salonu da mutfak tutkunlarının kullanımına açık bulunuyor.

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın