Danone Türkiye’nin sütlü ürünler, su, anne bebek beslenmesi ve medikal beslenme iş birimleri çalışanlarından oluşan gönüllüler ekibi, Sultangazi’nin ardından Eyüp Odayeri Köyü’ne de 2 bin ağaç dikti.

Danone’nin sütlü ürünler, su, medikal beslenme ve anne bebek beslenmesi iş birimi çalışanları bir araya gelerek gönüllülük programı başlattı.

İlk adımda İstanbul’a 4 bin ağaç kazandıran Danone Gönüllüleri, Koruncuk Vakfı’nda da iş güvenliği önlemlerini uyguladı.

İlk gönüllülük girişiminde Koruncuk’un rehberliğiyle yola çıkan Danone çalışanları, Bolluca Köyü’nde aldıkları gönüllülük eğitiminin ardından ilk saha deneyimlerini yine köyün içinde yer alan Milupa Kültür Merkezi ve bir evi iş güvenliği kurallarına uygun şekilde düzenleyerek edindi. Danone Gönüllüleri, merdivenler için kaydırmaz bantlardan kapı açılma yönü uyarılarına kadar pek çok detayda uygulama yaptı.

Yalım Üner - Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi ve Danone Türkiye Entegrasyondan Sorumlu Genel Müdürü Gamze Çuhadaroğlu
Yalım Üner – Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi ve Danone Türkiye Entegrasyondan Sorumlu Genel Müdürü Gamze Çuhadaroğlu

Çuhadaroğlu: “Sağlıklı gelecek tutkusuyla yola çıktık”

Danone’un “sağlıklı gelecek” tutkusuyla yola çıktıklarını belirten Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi ve Danone Türkiye Entegrasyondan Sorumlu Genel Müdürü Gamze Çuhadaroğlu, “Bu yıl tüm Danoneliler olarak 4 bin ağacımızı İstanbul’a kazandırdık ve göz bebeğimiz olan Koruncuk Vakfı Bolluca Köyü’nde çocuklarımızın riskten uzak bir ortama ulaşması için iş güvenliği kuralları uygulaması yaptık. Ülkemize ve dünyamıza katkı sunmayı bir borç bilerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın