Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD), bu yıl beşincisini gerçekleştirdiği Çalışan Gönüllülüğü Haftası’nda düzenlenen etkinliklerle 12 bin 593 kişiye ulaştı.

Vodafone__Large_Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) tarafından 9-15 Mayıs tarihlerinde Çalışan Gönüllülüğü Haftası gerçekleştirildi. 24 şirket ve 14 sivil toplum kuruluşunun işbirliğinde gerçekleştirilen haftada, bin 623 gönüllünün desteği ile 44 farklı etkinlik düzenlenerek 12 bin 593 kişiye ulaşıldı.

Özel sektör çalışanlarının tecrübelerini, becerilerini ve zamanlarını toplumun ihtiyaçları doğrultusunda gönüllü olarak değerlendirdiği ve sivil toplum kuruluşları ile çeşitli işbirlikleri gerçekleştirdikleri ve birlikte gönüllülüğü kutladıkları Çalışan Gönüllülüğü Haftası, ülkemizde beşinci kez Özel Sektör Gönüllüleri Derneği tarafından organize edildi.

giveandgainGive&Gain Day

Çalışan Gönüllülüğü Haftası’nda gerçekleştirilen gönüllü çalışmaları aynı zamanda Özel Sektör Gönüllüleri Derneği’nin katılımcılarından olduğu Business in the Community’nin (BITC) Give&Gain Day / Global Çalışan Gönüllülüğü Günü kapsamında da paylaşılıyor.

Bu yıl beşincisi düzenlenen Çalışan Gönüllülüğü Haftası’na; Akbank, Akçansa, Altınyıldız, Anadolu Isuzu, BASF Türk, Bilim İlaç, Bimsa, Borusan EnBW Enerji, Boyner Grup, Bunge, Cargill, Citibank, Enerjisa, IBM, ING Bank, MetLife, Parıltım Yemek, Roketsan, TEI Tusaş Motor Sanayii, Ulusoy Elektrik, UPS, Viko by Panasonic, Vodafone ve Zorlu Holding katıldı.

GH_Infografik_2012___2016

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın